Turystyka


Podkategorie w tej kategorii:
11: Polacy i wyjazdy zagraniczne
Od kilkunastu lat coraz większa liczba Polaków w czasie letnich urlopów wyjeżdża poza swoje miejsce zamieszkania. Coraz częściej są to wyjazdy zagraniczne, do ciepłych krajów.

12: Złe dobrego początki, czyli trudna wyprawa do raju
Rosjanie coraz częściej odwiedzają Warszawę, Kraków, czy Wrocław. Bywają jak Polska długa i szeroka - od morza aż do Tatr. Zimą chętnie odwiedzają Zakopane czy Jastrzębią Górę, latem doceniają uroki Trójmiasta, Helu czy Kołobrzegu.

13: Familijny Kołobrzeg
Od wielu lat Kołobrzeg cieszy się bardzo dużą popularnością wśród nadmorskich kurortów. To miejscowość, którą na uzdrowiskowej mapie Polski doskonale znają osoby starsze. Jednak Kołobrzeg to nie tylko uzdrowisko dla seniorów. Coraz chętniej odwiedzają go całe rodziny.

14: Podróż poślubna nie tylko w tropikach
Większość z nas marzy o idealnej podróży poślubnej. Zazwyczaj są to wczasy w jakimś ciepłym kraju, z plażą, drinkami z parasolką lub ciekawymi miejscami do zwiedzenia jeżeli preferujemy taki typ wypoczynku. Okazuje się jednak, że czasem nie trzeba jechać na drugi koniec świata i smażyć się na plaży.

15: Pomysł na obóz dla dziecka w tegoroczne wakacje
Rodzice szukający dla swoich dzieci odpowiedniego pomysłu na spędzenie wakacji, nieraz wybierają kolonie powiązane z różnymi szkoleniami, na jakich dzieci mogą dowiedzieć się nowych rzeczy bądź poszerzyć umiejętności które już wcześniej nabyli.

16: Toskania - pomysł na bajeczne wakacje
Jeżeli śni Ci się wycieczka do miejsca, w którym odpoczniesz oraz nacieszysz się pięknymi krajobrazami to najlepszym wyborem będzie Toskania. Jeżeli wybierzesz się tam raz to już zawsze będziesz wracał do tej magicznej krainy odkrywając nowe doznania.

17: Sposób na ciekawy wypoczynek za małe pieniądze
Wielu z nas chciałoby odpocząć na urlopie, wyjechać gdzieś, zobaczyć coś ciekawego. Zagraniczne wczasy są drogie, wynajęcie czegoś nad polskim morzem niewiele tańsze lub czasem nawet droższe. Są jednak miejsca gdzie można wyjechać, odpocząć i być jeszcze bardziej zadowolonym.

18: Porównywarka biur podróży – sposób na tanie wakacje
Pomimo faktu, że kalendarzowe lato jeszcze się nie rozpoczęło można powiedzieć, że już teraz okres urlopowy jest w pełni. Każdy kto planuje wyjazd poszukuje takich ofert, które będą stosunkowo tanie, ale zagwarantują wypoczynek na jak najwyższym poziomie.

19: Na majówkę do UK. Autem czy samolotem?
Majówka tuż tuż. Planujesz odwiedzić rodzinę w Wielkiej Brytanii i przy okazji pozwiedzać wyspiarski kraj? Lepiej jechać samochodem czy lecieć samolotem? Przeczytaj nasz mały poradnik turysty i zdecyduj.

20: Czy turystyka biznesowa to wciąż turystyka?
Turystyka biznesowa stała się w ostatnich latach najbardziej dochodową i najszybciej rozwijającą się dziedziną turystyki. To z myślą o niej powstają nowe centra biznesowe przystosowane do organizacji dużych korporacyjnych przedsięwzięć oraz hotele wyższej niż dotychczas jakości.


Strona 2 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.