Turystyka


Podkategorie w tej kategorii:
21: Wybieramy najlepszą latarkę
W każdym domu znajdziemy ich co najmniej kilka sztuk, w razie braku prądu to po nie sięgamy jako pierwsze, bez nich strach wejść do ciemnej piwnicy – mowa oczywiście o latarkach.

22: Jak działa odzież termoaktywna?
W ostatnich latach odzież termoaktywna stała się naprawdę popularna pod każdym względem, ponieważ, jak się okazało, dała ona naprawdę wiele możliwości nam wszystkim i pozwoliła na zniwelowanie efektów nieprzyjemnych związanych z mrozami.

23: Famagusta i Ayia Napa
Na wschodnim wybrzeżu pięknej wyspy Cypr położone jest miasto Famagusta, które przy okazji jest także stolicą Dystryktu o tej samej nazwie. Miasto jest położone przy zatoce między Cape Eloea i Cape Greco na wschód od Nikozji.

24: Nowa kolekcja Campus i Alpinus
Zbliża się zima coraz większymi krokami. Temperatury coraz bardziej spadają więc aby odbywać piesze wędrówki trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Z pomocą przychodzą nam producenci odzieży outdoorowej. Alpinus i Campus zaprezentowały właśnie najnowszą kolekcję ubrań.

25: Wakacyjne zwiedzanie cmentarzy
Nie każdy lubi spędzać urlop leżąc plackiem na plaży. Zwiedzanie zabytków czy po prostu miasta jako takiego, może być świetną formą odpoczynku. Coraz powszechniejsze staje się zwiedzanie… cmentarzy.

26: Pobyt w Warszawie, a wybór noclegu.
Warszawa jako stolica Polski nie tylko historycznie, ale i turystycznie kusi przybyłych. Także pod względem kulturalnym wiele się dzieje w tym mieście. Niestety drogie noclegi sprawiają, że wiele osób rezygnuje z planów pobytu w tym mieście.

27: Wakacje z rodziną
Przeciętny człowiek więcej czasu spędza w pracy, niż w domu z rodziną. To praca zajmuje większość naszych myśli i kreuje nasze życiowe cele. Dzieje się tak, ponieważ dzięki pracy mamy możliwość zaspokojenia swoich potrzeb niższego i wyższego rzędu.

28: Tanie latanie
Ostatni rok był bardzo ciężki dla kolei państwowych. Głównie z powodu konkurencyjnych cen na przeloty krajowe tanich linii lotniczych. Powstałe na terenie naszego kraju nowe tanie linie lotnicze zwiększyły konkurencyjność podróżowania i sprawiły, że ceny biletów stały się przystępne dla przeciętnego Kowalskiego.

29: Spektakularna ucieczka od rutyny
Codziennie budzik, kawa, praca, dom – czujesz, że Twoje życie przecieka ci między palcami? Jeśli nie chcesz obudzić się za kilkanaście lat ze świadomością, że nic ciekawego nie przeżyłeś – po prostu zmień to! Zorganizuj swój gap year i naładuj baterie życiowe na kolejne dekady.

30: Niespotykany kopenhaski Amalienborg
Amalienborg to nie tylko duńska rezydencja monarchów, ale także Muzeum Pałacowe i jedna z największych atrakcji turystycznych. Głównie za sprawą możliwości zobaczenia królowej i następcy tronu, jak również niebywałej okazji bycia świadkiem uroczystych zmian warty przed Amalienborgiem.


Strona 3 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.