Turystyka


Podkategorie w tej kategorii:
31: Hiszpania i jej królowa, Barcelona – najpiękniejsze miejsce na świecie?
Tanie loty Madryt oraz Barcelona, to aktualny hit wśród ofert wszystkich linii lotniczych na całym świecie. Warto skorzystać z okazji - szczególnie w Polsce, ponieważ dopiero od niedawna operujący na polskim niebie przewoźnicy, uruchomili liczne kierunki do Hiszpanii

32: Poznaj smak Amsterdamu!
Holenderska kultura spożywania posiłków znacznie różni się od tej, jaką zaobserwować można we Francji, Włoszech lub Polsce. Dla Holendrów posiłek często jest koniecznością, a nie wydarzeniem na które warto poświęcić więcej czasu.

33: Malaga, kraina historii, słońca i radości życia
Współcześnie bardzo często decydujemy się na wyjazdy za granicę. Podróże dają możliwość poznania nowych miejsc, ludzi oraz ich kultury. Często decyzja o podróży spowodowana jest licznymi atrakcjami, które czekają na nas w wielu miejscach na Ziemi.

34: Promocyjne przygotowania przewoźników lotniczych
Wolnymi krokami zaczyna zbliżać się czas intensywniejszych wyjazdów turystycznych spowodowany zbliżającym się okresem letnim. Przygotowania trwają zarówno ze strony podróżujących jak i ze strony przewoźników.

35: Za co można pokochać Szkocję?
Szkocja to piękny, tętniący zielenią kraj, który w pewnym sensie jest odizolowany od wpływów innych kultur, dlatego zachowuje swój specyficzny charakter i niepowtarzalność.

36: Tanie podróżowanie
Chętnie podróżujesz, korzystając przy tym z ofert last minute albo bonów hotelowych lub innych promocji, które oferują hotele lub domy wczasowe, aby przyciągnąć jak najwięcej gości. My podpowiemy gdzie znaleźć najlepsze.

37: Wyjazd na narty – jaki bagażnik wybrać?
Jeszcze co najmniej do połowy marca, a może i dłużej będzie można korzystać z dobrodziejstw naśnieżonych stoków, delektować się grzanym winem i podziwiać niesamowite widoki pnąc się wyciągiem na sam szczyt gór. Polacy coraz chętniej decydują się na zimowe wakacje, podobnie, jak Francuzi czy Włosi.

38: Nawigacja – lepsza od map?
Od dawnych czasów człowiek starał się sporządzać dokładne mapy różnych miejsc, różne były formy ich tworzenia i rozpowszechniania, jednak prawdziwa ich popularność rozpoczęła się w czasach gdy znaleziono stosunkowo prosty sposób ich powielania za pomocą druku.


Strona 4 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.