Biura podróży


1: Wyjazdy studenckie – garść informacji dla żaków
Nikogo nie dziwi fakt, że w okresie letnim, kiedy wszyscy szykują się do wakacji, studenci postanawiają, że ten czas spędzą we własnym miejscu zamieszkania i nie mają sprecyzowanych planów na spędzenie czasu wolnego.

2: Tanie loty lepsze niż transatlantyk
Dawniej wyprawa na inny kontynent była wielkim wydarzeniem. Do Ameryki wybierano się wielkimi transatlantykami, bądź samolotami. Jedne i drugie były drogie, a te pierwsze zabierały dodatkowo kilka tygodni wolnego czasu.

3: All inclusive last minute
Zagraniczne wczasy są niezwykle lubianą formą rozrywki. Oczywiście ceny zagranicznych wycieczek mogą przyprawić nas o istny zawrót głowy. Jeśli jednak chcemy się znaleźć zagranicą i wypoczywać na przykład na tropikalnych wyspach, to możemy znaleźć sobie specjalne oferty wyjazdu.

4: Tanie wyjazdy na wczasy
Wspaniałe wczasy czekają na nas w polskich biurach podroży. Możemy znaleźć wyjazdy do różnych części świata. Znajdziemy w polskich biurach podróży wyjazdy krajowe i zagraniczne.

5: Wycieczki i wczasy z biurem podróży
Wakacje są jedną z ulubionych pór roku dlatego, że duża liczba ludzi w tym czasie wyjeżdża na urlopy. Jest kilka możliwości organizacji odpoczynku: ktoś planuje sobie wyjazd od początku samodzielnie, ktoś zwraca się o pomoc do biura podróży.

6: Bądź oszczędny, czyli jak najtaniej kupić bilet autokarowy za granicę.
Gdzie i jak kupić najtańszy bilet na trasie międzynarodowej. Innowacyjne systemy rezerwacyjne za pomocą których porównamy oferty ponad 80 linii autokarowych.

7: Dobrze wybrać wakacje
Czekasz na wakacje z utęsknieniem, tak bardzo, że planujesz wyjazd już podczas świąt zimowych? Niestety często okazuje się, iż wybór miejsca na wypoczynek z rodziną nie jest sprawą łatwą. Zawsze trzeba liczyć się z tym, że nie jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego z członków naszego grona.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.