Ciekawe miejsca


1: Jastrzębia Góra – co kryje w sobie to miasto?
Jastrzębia Góra – część Władysławowa, leżąca nad Morzem Bałtyckim, każdego roku zwraca na ‎siebie uwagę wielu turystów, którzy doceniają przede wszystkim ogromną liczbę możliwości, jakie ‎ona udostępnia, a także niepowtarzalny klimat panujący w jej obrębie.

2: Wyspy zatoki Kvarner
Regionu Kvarneru składa się z trzech regionów geograficznych -wybrzeża Chorwacji (wybrzeże pod masywem górskim Velebit), Wyspy zatoki Kvarner- Krk, Rab, Lošinj i Cres oraz północno-wschodnie wybrzeże Istrii, a także górzysty region Gorski Kotar. Zawiera on również północną część wyspy Pag.

3: Słowackie kąpielisko termalne podczas zimy
Na nartach jeździ regularnie tylko ok. 20 procent Polaków, pozostała zdecydowana większość zwykle odpuszcza wyjazd zimowy, gdyż nie będzie uprawiać tego sportu lub nie jest zainteresowana jego nauką.

4: Turysta czy podróżnik?
Programy podróżnicze są ostatnio bardzo modne – znani podróżnicy prowadzą bloga, strony internetowe, mają swoje programy w telewizji, audycje w radio, artykuły w gazecie i spotkania z fanami. Piszą książki, żyją z tego, że opowiadają o innym świecie.

5: Komfort przede wszystkim
Nie od dziś wiadomo, że w obecnych czasach naprawdę często dochodzi do tego, że ludzie chcą dokonywać poważnych inwestycji, które to są w stanie zaoferować im przede wszystkim komfort.

6: Obiekty UNESCO w Chorwacji
Chorwacja stanowi jeden z ciekawszych kierunków turystycznych Europy, i to nie tylko ze względu na rewelacyjne warunki klimatyczne, położenie nad ciepłym Adriatykiem, ale również ze względu na nagromadzenie wspaniałych i unikatowych zabytków.

7: Noclegi - Innowacyjne Trendy w Krakowie
Współcześni podróżnicy coraz to rzadziej poruszają się po utartych szlakach. O ile jeszcze w XX wieku ludzie zwiedzali świat dość zachowawczo, o tyle w XXI liczy się piękno szaleństwa bądź spontaniczności.

8: Grecja - starożytny kraj z pięknymi miejscami
Grecja boryka się obecnie z dużymi problemami finansowymi. W największych miastach ciągle protestują i wybuchają zamieszki. Mimo to turystyka wciąż tam kwitnie gdyż jest to jedno z głównych źródeł ich dochodu i nie mogą pozwolić sobie na jego stratę.

9: Kuchnia bułgarska
Kuchnia bułgarska stanowi mieszankę potraw pochodzących z różnych krajów Europy. To właśnie przenikające się wpływy greckie oraz tureckie sprawiły, iż jest tak urozmaicona i niepowtarzalna.

10: Łódź miastem nietypowym do zwiedzania!
Podróżowanie staje się coraz popularniejszą formą aktywnego spędzania wolnego czasu. Może to wyłącznie cieszyć, ponieważ podróże nie tylko edukują, ale również pozwalają człowiekowi rozwinąć się. Łódź jest miastem przyciągającym turystów. Czemu tak się dzieje?


Strona 1 z 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.