Góry


1: Urlop w Kielcach
Prawdopodobnie nikt z nas nie zna osoby, która nie była w górach czy nad morzem, jednak wiele ludzi nie zna naszego pięknego kraju. Warto wybrać się do Kielc, miasta scyzoryków, które położone jest pomiędzy Warszawą, a Krakowem.

2: Słowacja zaprasza całe rodziny na rower
58 km od granicy polsko-słowackiej w Zwardoniu, a dokładnie w Terchovskej Dolinie położonej w słowackich górach Mała Fatra, które mają status parku narodowego, oznaczono aż 600 km tras rowerowych.

3: Bansko- narciarski kurort Bułgarii
Leżące około 40km na wschód od głównej drogi w Dolinie Struma, Bansko jest głównym ośrodkiem turystyki pieszej i narciarstwa na wschodnich stokach gór Pirin w Bułgarii. Początkowo był to ośrodek rolniczy, jednak w ostatnich latach Bansko stało się miejscem ogromnych inwestycji w turystyce narciarskiej.

4: Słowacki region Turiec na niedrogie narciarskie ferie
Jeśli ktoś planuje wyjazd na ferie w lutym, polecamy narciarski region Turiec na Słowacji, który znajduje się w połowie drogi między Żyliną, a Rużomberokiem, czyli mniej więcej 180 km od Katowic i Krakowa oraz 480 km od Warszawy.

5: Słowacka Orawa dla narciarzy ceniących spokój
Kilka słów tradycyjnej orawskiej pieśni "Na Orave dobre, na Orave zdravo" trafnie charakteryzuje region, w którym znajduje się wiele ośrodków narciarskich.

6: Noclegi w Karkonoszach? A może Zachełmie
Jeżeli tylko mamy taką możliwość i środki ku temu, to jak najbardziej warto w miarę możliwości nie siedzieć w domu, wyjeżdżać. Możemy robić sobie jednodniowe wycieczki, ale możemy również wyjeżdżać na weekendy, na kilka dni.

7: W czasie wakacji
Z pewnością każdy z nas ma jakieś plany na wakacje. Jest to okres, w którym znaczna większość ludzi dysponuje znacznie większą ilością wolnego czasu.

8: Poznaj atrakcje Karkonoszy
Zdecydowanie najgorsza rzecz, jaka może dopaść nas w czasie wakacji to nuda. W ciągu całego roku znaczna większość z nas narzeka na to, że stale nie ma na nic czasu, że nie może odpocząć czy wyjechać na kilka dni. Właśnie w okresie letnim mamy takową możliwość.

9: Z psem w Karkonosze
Regulamin Karkonoskiego Parku Narodowego akceptuje psy. To dobra wiadomość dla tych, którzy cenią sobie górskie wyprawy z czworonogiem. Gdzie warto pojechać, a jakich miejsc unikać?

10: Bieszczady – idealne miejsce na wakacyjną przygodę
Poszukując ciekawego miejsca na wakacyjne wojaże warto wziąć pod uwagę Bieszczady. Myśląc o polskich górach zazwyczaj stają nam przed oczami Tatry, ale jak się okazuje nie tylko one są warte zobaczenia. Również Bieszczady kryją w sobie wiele ciekawych i niepowtarzalnych miejsc.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.