Morze


1: O żeglowaniu
Żeglowanie to Twoja pasja? Chcesz również nią zarazić swoje dziecko? Niejedno biuro podróży w Twoim mieście oraz wielu innych typu Toruń, Bydgoszcz, Warszawa zapewniają oferty pełne obozów żeglarskich dla najmłodszych.

2: Wakacje nad polskim morzem
Wczasy zbliżają się dużymi krokami. W związku z ciągle utrzymującym się kryzysem gospodarczym, większość Polaków, znów spędzi wczasy nad naszych polskich plażach.

3: Luksusowe domki letniskowe nad morzem
Bardzo często gdy chcemy miło spędzić czas podczas wakacji, bardzo często jako miejsce zakwaterowania wybieramy domki letniskowe nad morzem. Jednak owe domki, tak samo jak hotele czy pola namiotowe mogą posiadać bardzo różne standardy. Oczywiste jest to, że jedne będą tańsze a inne droższe.

4: Niedźwiadek Szczęścia ze Słupska to... Słupcio!
Muzeum Narodowe w Szczecinie od 2009 r. jest w posiadaniu figurki Niedźwiadka Szczęścia. W styczniu b.r. ogłosiło konkurs na imię dla tego wyjątkowego eksponatu, który został odnaleziony w 1887 roku koło Słupska. Imię dla amuletu myśliwskiego z epoki neolitu wymyśliła Pola ze Szczecina, która w nagrodę otrzymała pluszowego misia.

5: Czyja jest Pogorzelica?
Pogorzelica chociaż nie należy do najsłynniejszych, przez niektórych wczasowiczów jest uznawane za najlepsze miejsce na wakacyjny odpoczynek. Niemniej jednak ostatnimi czasy, podobnie jak to się dzieje w innych wypoczynkowych miejscowościach w Polsce (nie tylko tych nadmorskich), pojawił się pewien poważny problem.

6: Wakacje nad morzem – Piaski
Piaski to maleńka miejscowość nadmorska, o której można pisać bardzo dużo. To niezwykłe miejsce znajduje się na Mierzei Wiślanej, tuż przy granicy z Rosją.

7: Wyrusz w rejs po morzu Bałtyckim!
Jeśli nie ekscytują nas wycieczki do Turcji, Grecji czy Francji warto pomyśleć nad spędzeniem wakacji w ojczyźnie. Górskie szczyty czy mazurskie jeziora to tylko podstawowe destynacje wycieczek polskich turystów.

8: Różne opcje noclegowe
Władysławowo jest stolicą nadmorskich kurortów. W każdym sezonie wakacyjnym czeka tam na nas wiele atrakcji i zawsze piękne morze i złote plaże.

9: Pokoje odpowiednie dla starszych osób
Gdy seniorzy wyjeżdżają na wakacje, pragną mieć zapewnioną cieszę i spokój. Dlatego też zwykle nie lokują się oni w pensjonatach pełnych młodych ludzi.

10: Różnorodne noclegi nad morzem
Gdy wybieramy się na wakacje nad morze, mamy do wyboru wiele atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych. Wśród nich znajduje się również Władysławowo. Jest to bardzo ładna miejscowość z dużą, czystą plażą, znakomicie przygotowana na przyjęcie licznych turystów.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.