Polska


1: Niezapomniane miejsce
Jedno z najpiękniejszych polskich miast to niewątpliwie Wrocław. Każdy, kto tutaj był choćby raz w życiu, pragnie zobaczyć je jeszcze raz. Tym samym zazdrości jego rodowitym mieszkańcom, jak tym, którzy mają szczęście mieszkać tam od jakiegoś czasu.

2: Samochodowy trip po Polsce? Czemu nie!
Organizacja własnych wakacji wśród Polaków z roku na rok cieszy się coraz większym ‎zainteresowaniem. Zdecydowanie wyprzedza ona pod względem popularności wczasy ‎organizowane przez liczne biura podróży.

3: Wrocław - miasto, w którym warto zamieszkać
Nasi rodacy coraz częściej zastanawiają się nie tylko nad emigracją do innych państw Unii Europejskiej. W centrum ich zainteresowania znajdują się również największe polskie miasta, nie od dziś wiadomo.

4: Nocleg w apartamencie
Zima praktycznie już jest za nami, a cieplejszy klimat sprawia, że coraz częściej myślimy o zbliżających się wakacjach. Powoli należy zacząć planować, gdzie tym razem warto udać się na wakacje.

5: Miasto Tychy
Tychy to jedna z miejscowości położonych na Górnym Śląsku, znana z dużej liczby mieszkańców oraz korzystnej lokaty wśród najbogatszych miejscowości naszego kraju.

6: Polacy dowiadują się, że Polska jest piękna!
Człowiek bardzo często nie docenia tego co posiada. Dlatego właśnie zachwycanie się tym co znajduje się w innych krajach wchodzi ludziom bardzo szybko w krew. Na szczęście wszystko może się zmienić, nawet wtedy kiedy pojawia się tragedia finansowa.

7: Charter Mazury to moda
Jeśli kiedykolwiek ktoś miał chęć zrelaksować się to na pewno są to pracownicy, którzy bardzo dużo pracują i to nawet podczas majowego weekendu. W dzisiejszym świecie jest coraz większe zapotrzebowanie na wypoczynek i relaks, który może odbywać się zarówno na akwenach wodnych, jak i w rejonach górskich.

8: Polacy chcą podróżować po kraju!
Podróżowanie jest dla wielu ogromną przyjemnością. Nie można się temu dziwić, to właśnie dzięki podróżom człowiek poszerza swoje horyzonty. Choć Polacy decydują się podróżować po Polsce z zupełnie innych powodów. Wszystko, jak większość rzeczy z początków XXI w., zaczyna się od światowego kryzysu.

9: Jarmark Dominikański w Gdańsku
Jarmark Dominikański 2013 zbliża się wielkimi krokami. Jest już znana data. Rozpoczęcie odbędzie się 27 lipca 2013, a zakończenie 18 sierpnia 2013. Czyli czekają nas jak zwykle 3 tygodnie atrakcji. Do głównych należą stoiska ze starociami i antykami. Czasami można trafić na prawdziwe perełki.

10: Rzeszów – zapomniana perła w polskiej koronie
Niewiele osób planujących turystyczne eskapady po naszym kraju bierze pod uwagę stolicę Podkarpacia. To błędne podejście sprawia, że Rzeszów często jest przez turystów pomijany/


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.