Kaszubska, Słowińska, Turystyczna i Pomorska

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: GrupaSlowinskie

Czytano: 345 razy | Kategoria: Polska | Ilość słów: 638 | Data: 02.04.12 | 0 komentarzyGrupa Słowińskie z siedzibą w Gminie Słupsk zajmująca się między innymi reklamą internetową w oparciu o sieć lokalnych turystycznych portali internetowych, projektowaniem stron internetowych oraz wydawnictwami turystycznymi uruchamia jeszcze przed sezonem turystycznym nowe księgarnie internetowe.


Jeszcze kilkanaście lat temu przewidywano, że w XXI wieku świat książki należeć będzie do e-book`ów. Tak się oczywiście nie stało. Tradycyjna książka nadal ma się dobrze, jednakże księgarnie internetowe wypierają powoli tradycyjne księgarnie. Księgarnie internetowe przyciągają o soby z całego świata, kt re lubią kolekcjonować dobre książki i regularnie rozbudowywać domowe zbiory. Kojarzone są wyłącznie z książkami, natomiast turystyczne księgarnie internetowe to niejednokrotnie również produkty multimedialne oraz regionalia. Poza literaturą w formie tradycyjnej i cyfrowej znajdziemy tam także płyty audio, filmy na DVD, medale, ceramikę, monety, pocztówki, kartki pocztowe i wiele więcej.

422035_334350516598136_334144433285411_1
Do niedawna miejscem z największym wyborem regionaliów, było Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku. Jednakże po jego likwidacji takie miejsce już nie istnieje, a pozostałe księgarnie, agencje, instytucje i punkty informacji turystycznej na Wybrzeżu Słowińskim w zasadzie ograniczają się do niewielkiego zakresu wybranych publikacji.

Grupa Słowińskie zajmująca się właśnie marketingiem oraz promocją turystyki na Wybrzeżu Słowińskim spotykając się z całym szeregiem zapytań z wielu regionów Polski, jak również zapytań z tak magicznych zakątków świata jak Japonia, Brazylia, Republika Południowej Afryki czy Australia, postanowiła uzupełnić swoją ofertę o dobre publikacje z Wybrzeża Słowińskiego, a w zasadzie wspomóc lokalny przemysł turystyczny i wypełnić tak ważną rolę w promocji Wybrzeża Słowińskiego t.j. Darłowa, Sławna, Słupska, Ustki, Lęborka i Łeby. Czyż jest lepsza promocja niż dobra książka, album lub pamiątka związana z wybranym miastem lub regionem?


Na wiosnę wraz z początkiem sezonu turystycznego i jeszcze przed jedną z największych imprez turystycznych Krainy w Kratę - Czarnym Weselem w Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach uruchamiamy łącznie cztery turystyczne księgarnie internetowe o określonej tematyce, z publikacjami z określonego obszaru Pomorza.

* Księgarnia Kaszubska - www.ksiegarniakaszubska.wejherowo.edu.pl - jak nazwa wskazuje seria książek, materiałów i publikacji związanych z Kaszubami i Kaszubszczyzną od wielu wydawców zebrana w jednym miejscu.
* Księgarnia Słowińska - www.ksiegarniaslowinska.slupsk.edu.pl - tylko publikacje z Wybrzeża Słowińskiego t.j. trzech powiatów sławieńskiego, słupskiego i lęborskiego, podzielone na kilkanaście kategorii tematycznych.
* Księgarnia Turystyczna - www.ksiegarniaturystyczna.elebork.edu.pl - tutaj każdy zapalony turysta znajdzie dla siebie interesujący go przewodnik, a student turystyki i rekreacji interesujące podręczniki z zakresu marketingu i promocji.
* Księgarnia Pomorska - www.ksiegarniapomorska.slawno.edu.pl - cały szereg publikacji związanych z szeroko rozumianym Pomorzem czyli publikacje o Pomorzu Szczecińskim, Środkowym, Kaszubach, Trójmieście, Żuławach Wiślanych, Kociewiu czy Borach Tucholskich.

Aktualnie uruchomiona jest już Księgarnia Słowińska z ofertą blisko 700 pozycji z trzech powiatów sławieńskiego, słupskiego i lęborskiego. Księgarnia prowadzi tylko sprzedaż wysyłkową, jako jedyna na rynku daje 14 dniowe! prawo zwrotu oraz w zasadzie standardowe usługi w sklepach internetowych jak przesyłka powyżej określonej kwoty gratis, możliwość płatności kartą płatniczą czy też gwarancję płatności.

Serwisy internetowe pozostałych księgarnii i sama sprzedaż uruchomione zostaną najpóźniej do końca miesiąca kwietnia, natomiast oferta wszystkich księgarnii będzie stale poszerzana o kolejne wydawnictwa i publikacje turystyczne przez wiele kolejnych miesięcy.

Nie jest to oczywiście ostatnii z projektów wspierający lokalną branżę turystyczną, jaki prowadzimy i pragniemy zrealizować, dlatego zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie na bieżąco można śledzić informacje z życia Grupy Słowińskie.


Podpis

Grupa Słowińskie


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.