Pomysły na prezent świąteczny dla turysty

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: bunitas

Czytano: 515 razy | Kategoria: Turystyka | Ilość słów: 340 | Data: 24.11.14 | 0 komentarzyTurystyka i podróże to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych pasji jakim tylko może oddawać się każdy z nas. Oczywiście większość ludzi zainteresowanych danym tematem lubi otaczać się najróżniejszymi rzeczami które są z nim związane.


Z tego też powodu jeśli w naszej rodzinie lub w gronie najbliższych znajomych znajduje się chociażby jeden miłośnik podróżowania to powinniśmy zastanowić się nad odpowiednim prezentem świątecznym dla takiej osoby.

Możemy oczywiście wybrać po prostu niewielki, ciekawy upominek, ale równocześnie bez problemu znajdziemy całe mnóstwo ciekawych pomysłów na rzeczy związane z taką właśnie pasją.

Książki i przewodniki turystyczne

Pierwszą propozycją mogą być najróżniejsze rzeczy które pomogą miłośnikowi podróżowania w nieco bardziej merytorycznym przygotowaniu się do swoich wypraw. Po pierwsze, możemy poszukać jakichkolwiek ciekawych przewodników turystycznych; w sklepach znajdziemy ich całe mnóstwo, a wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo zróżnicowane mogą one być. Po drugie, warto zapoznać się z najróżniejszymi książkami podróżniczymi, które również stanowią bardzo rozbudowaną kwestię. Mogą to być pozycje zarówno nieco nowsze jak i te należące do dorobku światowych mistrzów reportażu takich jak Ryszard Kapuściński. 

 

Sprzęt turystyczny

Nikomu nie trzeba chyba mówić o tym, że podczas dosłownie każdej wyprawy odpowiednie wyposażenie odgrywa niezwykle istotną rolę. Z tego też powodu zainteresujmy się tym, jaki sposób podróżowania preferuje dana osoba i postarajmy się kupić jakikolwiek praktyczny element wyposażenia, które będzie dla niej przydatne. Naszą trzecią propozycją są zatem produkty takie jak ubrania dla turystów, walizki, plecaki czy jakiekolwiek inne rzeczy tego typu. 

 

Gadżety turystyczne

W sklepach znajdziemy obecnie wiele ciekawych gadżetów dla miłośników podróżowania. Czwartą propozycją jest na przykład globus; nie musi to być jednak jego standardowy model, bowiem możemy znaleźć bardziej rozbudowane rzeczy wyposażone chociażby w podświetlanie. Piąty pomysł to duża mapa świata lub konkretnego regionu, którą można powiesić na ścianie. Takie rzeczy na pewno będą w stanie ucieszyć każdego miłośnika podróżowania!
Podpis

Bestmap proponuje wiele propozycji prezentowych, w tym przewodniki turystyczne - http://bestmap.pl


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.