Porady i opinie


31: Co zabrać ze sobą na wakacje?
Przez cały rok czekamy na swój wymarzony urlop. Zaczynamy od planowania: gdzie pojedziemy oraz kiedy. Wreszcie załatwiamy wolne w pracy i gotowe. Pozostaje tylko czekać i spakować potrzebne rzeczy. Wbrew pozorom to właśnie pakowanie zajmuje nam najwięcej czasu i najbardziej nas stresuje. Co zrobić, aby niczego nie zapomnieć?

32: Jak reklamować hotel w Internecie
Jako że każdego roku baza hotelowa powiększa się o kolejne obiekty, rosnąca konkurencja wymaga podjęcia stosownych działań marketingowych. Spece od marketingu muszą więc wybierać takie formy promocji, które sprawią, że hotel wyprzedzi o krok swoich konkurentów, stając się bardziej przyjazny dla swoich potencjalnych klientów.

33: Co zabrać na wakacje?
Okres wakacyjny to jeden z najgorętszych okresów z całego roku. To właśnie wtedy wyjeżdżamy w celu zwiedzenia świata, by odwiedzić rodzinę czy przyjaciół. Jednym z problemów towarzyszących letniemu wyjazdowi jest pakowanie się. Co zabrać, by na pewno niczego nie zabrakło? To pytanie zadajemy sobie co roku.

34: Ubezpiecz się na wypadek wakacji
Wakacje mają być czasem beztrosko spędzonym w gronie rodziny lub przyjaciół. Aby nic nie zakłóciło dobrej zabawy i relaksu trzeba być zapobiegliwym i przezornym. Warto wcześniej ubezpieczyć się, aby konsekwencje różnych nieprzewidzianych sytuacji nie dały się ostro we znaki.

35: Samochodem na wakacje
Samochód to najwygodniejsza forma podróżowania, jeśli nie zamierzamy wybierać się w ekstremalnie dalekie wyprawy. Jednak aby podróż była komfortowa i bezpieczna, należy przed wyjazdem zadbać o kilka spraw.

36: 5 zabytków, które musisz zobaczyć, będąc w Pradze
Stolica Czech to miasto chętnie odwiedzane przez turystów z różnych zakątków świata. Szczególnie atrakcyjna jest dla miłośników historii, gdyż pełna jest unikatowych zabytków, śladów przeszłości z różnych okresów. Przekonaj się, które z nich koniecznie musisz obejrzeć.

37: Sposoby na tanie loty
Szukając dobrych promocji lotniczych często przeglądamy wiele systemów rezerwacyjnych różnych linii lotniczych, czy korzystamy z wyszukiwarek lotów i tracimy wiele czasu na znalezienie dobrej dla nas oferty.

38: Wakacje pod namiotem - co zabrać?
Udane wakacje to niekoniecznie dwa tygodnie spędzone w ekskluzywnym kurorcie w apartamencie all inclusive. Nie każdy preferuje zamknięcie w oazie spokoju, gdzie kelnerzy podają schłodzone drinki. Niektórzy wolą twarde warunki, na przykład podróż autostopem i rozbicie namiotu gdzieś w lesie.

39: Wakacje za granicą - o czym pamiętać?
Zagraniczne wakacje powoli staja się standardem. Morze Bałtyckie przegrywa w konkurencji z morzami na południu Europy, gdzie jest cieplej a ceny nie są znacznie wyższe niż w Polsce. Aby urlop nie został popsuty przez różnego typu nieprzewidziane i nieprzyjemne sytuacje, należy przed wyjazdem przygotować się do niego.

40: Samolotem czy samochodem?
Już niedługo wakacje a to znaczy, że trzeba pomyśleć o urlopie. Ważne jest nie tylko to, gdzie i na jak długo wybierzemy się na wypoczynek, ale także czym tam dotrzemy. Dylemat między podróżowaniem samolotem a samochodem jest dość trudny do rozstrzygnięcia.


Strona 4 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama




Najaktywniejsi autorzy



Zakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie






© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.