Porady i opinie


41: Wyposażenie turysty górskiego na wiosnę.
Wiosna to dla wielu z nas okres przechadzek turystycznych w piękne polskie i słowackie tereny. Może się zdarzyć, że wybierzemy się na słoneczną wyprawę w górski teren, aby na koniec dnia zostać schłodzonym pod zimnym, księżycowym i deszczowym niebem. Jak w takim razie zapobiegać dokładnie takim okolicznościom?

42: Jak kupić dobry przewodnik turystyczny?
Co taki przewodnik mieć powinien? Jak wybrać pośród dziesiątek przewodników dostępnych w księgarniach czy salonikach prasowych? Postaram się to opisać w poniższym artykule.

43: Wygodne loty, czy tradycyjne rozwiązania?
Podróżowanie to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w naszym życiu. Oczywiście istnieją różne - mniej lub bardziej uciążliwe metody przemieszczania się.

44: TwoNav Aventura – o nawigacji dualnej słów kilka
Nawigacja dualna – śpieszę wyjaśnić w czym rzecz. Otóż takie urządzenie to swoisty kompromis – nawigacja turystyczna i nawigacja samochodowa w jednym.

45: Co warto zabrać, zwiedzając obce miasta?
Jak każda osoba, która miała okazję poruszać się samotnie po obcym mieście, zwłaszcza wówczas gdy na miejscu mamy problem z porozumiewaniem się z powodu barier językowych, wie, że nie trudno jest zgubić się i mieć poważne problemy z dotarciem do miejsc które nas interesują.

46: Kamerki online na stokach
Kamerki na stokach narciarskich pojawiły się wraz z rozwojem internetu. W czym mogą nam pomóc oraz jak je znaleźć? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym artykule.

47: Jak przygotować się do wyjazdu w góry zimą?
Zima lubi zaskakiwać kierowców, niezależnie od tego, czy jej pierwsze oznaki pojawiają się w październiku, czy dopiero w styczniu (a i takie sytuacje w Polsce bywały). Trzeba się do niej więc odpowiednio przygotować, zwłaszcza, jeśli święta lub ferie zimowe chcemy spędzić w górach.

48: Jak podróżować?
W dzisiejszych czasach już chyba każdy z nas miał styczność z nawigacją satelitarną która jest dostępna nawet w telefonach komórkowych, zazwyczaj używamy jej w celu odnalezienia właściwej drogi do celu, w kierunku którego podążamy.

49: Czy można podróżować taniej?
Niektórym wciąż się wydaje, że podróżowanie wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Trzeba przecież zapłacić za transport, nocleg, wyżywienie, wejściówki do różnych miejsc – koszty wydają się więc mnożyć. Jak jest w rzeczywistości? Czy da się podróżować tanio? Jakie są na to sposoby?


Strona 5 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.