Dlaczego warto kupować wyjazdy last minute przez Internet?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Robert Bednarek

Czytano: 844 razy | Kategoria: Porady i opinie | Ilość słów: 460 | Data: 30.09.13 | 0 komentarzyZnalezienie idealnych wczasów nierzadko graniczy z cudem. Najczęściej tym, co uniemożliwia dokonanie ostatecznego wyboru jest nie brak zdecydowania, ale raczej wysokie ceny wyjazdów zagranicznych.


Z tego też względu dużą popularnością cieszą się wczasy w wersji last minute, czyli kupowane na ostatnią chwilę. Co prawda, są one dużo tańsze, ale niekoniecznie jest to równoznaczne z tym, że łatwiej jest nam wybrać konkretną wycieczkę.

 

Przytłaczająca liczba ofert biur podróży, która jest stale aktualizowana utrudnia drogę zakupu wczasów w tradycyjnej formie tzn. u stacjonarnego agenta turystycznego. Dużo łatwiej będzie nam zakupić wyjazdy last minute, ze względu chociażby na możliwość porównania cen i warunków takich wycieczek u różnych touroperatorów.

 

W tym wypadku szczególnie przydatne są porównywarki wakacji, gdzie oferty najbardziej znanych biur podróży są zebrane na jednym portalu. Wówczas możemy wskazać jakie elementy wakacji są dla nas bardziej istotne, a także jaka kategoria hotelu najbardziej nas interesuje. W efekcie otrzymujemy propozycje wyjazdów zagranicznych za najniższą cenę według wybranych preferencji.

 

Internet to kopalnia wiedzy, dlatego też jeśli zdecydujemy się na konkretny wyjazd last minute możemy od razu poszukać informacji na temat gwarancji ubezpieczeniowych organizatora wycieczki, a ponadto przejrzeć opinie na jego temat zamieszczone w sieci. Warto także skonfrontować informacje pojawiające się na temat warunków panujących w wybranym w hotelu w wypowiedziami podróżnych, którzy uprzednio korzystali już z jego usług.

 

Atrakcyjność wyjazdów last minute powoduje, że nierzadko wolne miejsca na tego typu turnusach rozchodzą się bardzo szybko, co jest kolejnym argumentem, aby zdecydować się na zakup wczasów przez Internet. Tutaj decyzję możemy podjąć bardzo szybko, natomiast płatność mamy możliwość dokonać bezpośrednio z osobistego konta bankowego lub kartą kredytową. Dzięki dokonywaniu transakcji na odległość korzystamy w tym przypadku z zabezpieczenia płatności i mamy dodatkową pewność, że w razie ewentualnych problemów będziemy mieli potwierdzenie zapłaty za wyjazd, co czasami jest utrudnione przy wpłacaniu należności za wczasy gotówką.

 

Kupowanie wczasów last minute przez Internet to nie tylko idealne rozwiązanie dla wzrokowców, ale również dla każdego innego podróżującego, który ceni sobie wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Procent użytkowników Internetu, którzy decydują się na zakup wczasów online stale rośnie, dlatego też biura podróży dla internautów mają czasem dodatkowe gratisy do turnusu w postaci na przykład wycieczki fakultatywnej.

 

Powyższe argumenty zapewne przekonują większość do skorzystania z możliwości kupna wczasów przez Internet. Jeżeli jednak boimy się dokonać ostatecznego zakupu turnusu w sieci możemy wykorzystać ją do przejrzenia najciekawszych propozycji biur podróży, aby w dalszej kolejności udać się do stacjonarnej placówki danego touroperatora i na miejscu sfinalizować transakcję.
Podpis

Robert Bednarek


Ocena: 2.0


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.