Wycieczki zagraniczne


1: Turcja – raj dla aktywnych
Na jakie atrakcje mogą liczyć miłośnicy sportu, którzy zamierzają spędzić wczasy w Turcji? W tym pełnym zabytków kraju nie brak rozrywek dla tych, dla których liczy się aktywność fizyczna i dla których wakacje są przede wszystkim czasem spędzanym na poprawianiu swej formy.

2: Wczasy na Cyprze. Twój sposób na udane wakacje
Cypr to trzecia co do wielkości wyspa Morza Śródziemnego i istny raj dla miłośników bajkowych wakacji. Piękne, ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże, błękitna i przejrzysta woda.

3: Egzotyka w zasięgu ręki, czyli podróże last minute
Każdy z nas ma na swojej liście podróżniczych marzeń jakieś odległe, egzotyczne miejsce. Oprócz popularnych kierunków wakacyjnych wyjazdów, marzymy o zwiedzeniu Tajlandii, czy o wycieczce na słoniu w dalekiej Kenii. Takie marzenia wydają się jednak niemożliwe do zrealizowania, ponieważ zwykle są wyjątkowo drogie.

4: Costa del Sol nie tylko dla milionerów
Costa del Sol ze swoją reputacją wakacyjnej destynacji tylko dla bogatych odstrasza wielu turystów. Poznajmy piękne hiszpańskie wybrzeże od nieco innej strony.

5: Organizacja wymarzonych wczasów z porównywarką wakacji
Na rynku znaleźć możemy mnóstwo przeróżnych ofert wakacyjnych. Biura podróży prześcigają w serwowaniu nam ciekawych lokalizacji, najlepszych hoteli, bogatej oferty wycieczek fakultatywnych, atrakcyjnych cen first i last minute.

6: Odkrywanie nieznanego
Z roku na rok popularność wycieczek zagranicznych rośnie. Na niewielkie spowolnienie tego procesu miał w ostatnim czasie wpływ upadek kilku wielkich biur podróży, jednak coraz więcej polaków decyduje się właśnie na wyjazd zagraniczny.

7: Wakacje w Grecji last minute all inclusive
Wiele osób, nie tylko zainteresowanych historią starożytną, wybiera na miejsce wakacji Grecję, jest to bardzo popularne miejsce, do którego co roku ściągają miliony turystów z całej Europy.

8: Oferta wycieczek last minute all inclusive
Bardzo wiele osób wybiera dzisiaj możliwość wyjechania na wakacje za granicę, przemawia za tym to, że jest to coraz tańsze, a oferty są bardzo ciekawe, ponieważ mamy szansę poznać nową kulturę i zwiedzić ciekawe miejsca.

9: Coraz chętniej poznajemy nieznane
Przez wiele lat najpopularniejszymi kierunkami wypraw urlopowych Polaków były europejskie kraje śródziemnomorskie. Opcja ta była tak atrakcyjna ze względu na to, że panuje tam o wiele bardziej przyjazna pogoda niż w Polsce, a dodatkowo nie są to tereny bardzo odległe.

10: Biznes klasa w Qatar Airways
Lot lotowi nie równa się. Mogą wypowiedzieć się na ten temat osoby, które różnego rodzaju liniami lotniczymi odbyły swoje podróże. Warto jest wspomnieć o wyjątkowych warunkach w biznes klasie samolotów Qatar Airways.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.