Pozostałe


1: O czym musi pamiętać fotograf?
Fotograf nie robi zdjęć wyłącznie dla siebie - jeśli fotografia to jego praca, musi pamiętać o odbiorcy. Zdjęcia stanowią dziś dokument i pamiątkę.

2: Rozwój kultury i sztuki
Rozwój kultury oraz sztuki ma bardzo duże znaczenie dla rozwoju każdego kraju. Wykorzystując kulturę możliwe jest prezentowanie dzieł artystów z danego państwa, co jest doskonałym sposobem na promowanie dokonań danego państwa.

3: Malarstwo współczesne w twoim domu
Zastanawiasz się, jak ciekawie można udekorować ściany w domu? Na pewno interesującym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na jakieś obrazy – niekoniecznie przy tym muszą być to reprodukcje znanych malarzy, które drukowane są na papierze czy innym materiale.

4: Dostęp do sztuki we współczesnym świecie
Sztuka we współczesnym świecie ma coraz większą liczbę odcieni. Z jednej strony możemy spotkać się ze sztuką jaka ma jedynie charakter komercyjny.

5: Biżuteria jako prezent na Dzień Matki 2012
Mogłoby się wydawać, że pomysłów na prezent dla mamy jest wiele i można je wyliczać w nieskończoność. Ale kiedy przychodzi nam kupować coś konkretnego, pojawia się problem.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.