Zakupy


1: Oszczędzanie na jedzeniu - czy to możliwe?
Koszyk z zakupami za 200 złotych wygląda dziś zupełnie inaczej, niż ten, wypełniony za tą samą kwotę. Z pewnością jest uboższy, bo z roku na rok produkty spożywcze drożeją. Przez to coraz częściej i śmielej myślimy na oszczędzaniu, również na jedzeniu. Czy to w ogóle możliwe?

2: Zakupy w sklepach osiedlowych
Jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce mieliśmy tysiące małych sklepów osiedlowych. To tam Polacy zarówno w miastach jak i na wsiach robili zakupy. Niestety od kilku lat małe sklepy są wypierane przez zagraniczne dyskonty i supermarkety.

3: Jak tanio zrobić zakupy na święta Wielkiej Nocy?
Wielkanoc już za chwilę i za moment sklepowe półki zapełnią się stricte świątecznymi produktami. Jak zadbać o domowy budżet podczas przygotowań do świąt, aby nie kupić za dużo, a przy tym mieć suto zastawiony stół?

4: 5 sposobów na oszczędzenie na żywności
Pewnie nie raz zdarzyło Wam się przeglądać budżet domowy, którego sporą część zajmowały wydatki na jedzenie. Zastanawialiście się, jak to możliwe, skoro lodówka zwykle dwa dni po zrobienia zakupów jest już pusta. Okazuje się, że Polacy wcale nie potrafią oszczędzać na jedzeniu. Jak się tego nauczyć?

5: Portfel – dobry prezent na święta?
Wybór odpowiedniego prezentu świątecznego dla drugiej osoby zawsze powinien być dla nas bardzo ważną sprawą. W wielu przypadkach okazuje się jednak, że jest to dość trudne zadanie – czasami poprostu nie jesteśmy w stanie znaleźć właściwego pomysłu.

6: Pomysły na święta dla najbliższych
Święta Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy okres, z którym wiąże się ponadto mnóstwo ciekawych zwyczajów. Do najpiękniejszych tradycji należy tu oczywiście zwyczaj wzajemnego obdarowywania się prezentami – jest to doskonały sposób na sprawienie drugiej osobie niemałej radości.

7: Kultowa kurtka czyli ramoneska
Mało osób wie, iż za nazwa „Ramoneska” tak naprawdę kryje się kurtka zaprojektowana w 1928 roku przez Irvinga Schotta o nazwie „Perfecto”. Stało się to za sprawa takich kapel jak Black Sabatth oraz aktora Marlona Bramndo występującego w filmie „Dziki” (rok 1954).

8: Co można zrobić z jeansu?
Jak wiadomo jeans to niezwykle wytrzymały materiał, który może służyć latami. Bywa jednak i tak, że najukochańsza para spodni zostaje zaplamiona na „amen” bądź pojawiają się na niej niemożliwe do załatania przetarcia.

9: Czy produkty spożywcze w dyskontach są gorsze, niż w delikatesach?
Pomimo tego, że niemal wszystkim zdarza się robić zakupy w dyskontach, nie każdy się do tego przyznaje. Sklepy tego rodzaju swoją opinię gorszych od delikatesów zawdzięczają przede wszystkim jakości produktów, które oferowały kilkanaście lat temu.

10: Moda plażowa w Lidlu – co warto kupić?
Chociaż na prawdziwe spędzanie czasu na morskiej plaży jest jeszcze trochę za wcześnie i zwłaszcza w przypadku polskiego morza, wysłać tam można by co najwyżej klub morsów, warto jest powoli przygotowywać się na zbliżające się coraz szybciej lato.


Strona 1 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.