Zakupy


11: Sznur korali na długopis wymienię
Jaki przedmiot ginie najczęściej gdy akurat jest potrzebny? Co podstępnie chowa się w czeluściach torebki, lub co gorsze – w najważniejszej chwili przestaje działać? Czasem można odnieść wrażenie, że długopisy to najbardziej złośliwe przybory biurowe z jakimi mamy do czynienia w codziennym użytkowaniu.

12: Prezent dla każdego
Z prezentami jest zawsze ten sam problem – nigdy nie wiadomo co kupić. Ciągłe kupowanie kobietom kwiatów, a mężczyznom kosmetyków staje się nudne i z czasem uciążliwe dla samego obdarowywanego, kiedy okazuje się, że na półce w łazience aż roi się od wód toaletowych i pianek do golenia. Co zatem można kupić komuś w prezencie?

13: Prezenty na Dzień Kobiet
Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Wybór odpowiedniego upominku z tej okazji to często nie lada wyzwanie. Prezentujemy zestawienie sprawdzonych prezentów dla wyjątkowych kobiet.

14: Portfele męskie
Portfele męskie w obecnych czasach nie spełniają już jedynie czysto użytkowej funkcji, jaką jest przechowywanie pieniędzy oraz kart kredytowych. Portfele stały się swoistym wyznacznikiem oraz nośnikiem określonych wartości estetycznych oraz idei bliskich dla właściciela.

15: Buty na zimę - jakie wybrać?
Jesień i zima, to czas, kiedy ubieramy się w puchowe kurtki, czapki, rękawiczki, zimowe obuwie. Czas poszukiwań modnych produktów w jeszcze lepszych cenach. Dobrze jest zapoznać się wcześniej z informacją, jakie produkty, jakich producentów, w jakich sklepach dobrze jest zamówić.

16: Prezenty urodzinowe - komu, co kupić?
Kilka razy w roku stajemy przed poważnym dylematem jaki prezent na urodziny kupić naszym najbliższym. Można oczywiście zapytać ale wtedy psujemy zainteresowanemu niespodziankę.

17: Trafiony prezent świąteczny dla kobiety
Kupienie trafionego prezentu jest dla wielu panów prawdziwą udręką. Nawet jeśli trafią w 10 z produktem to zawsze znajdzie się coś, co mogłoby być lepsze – np. kolor czy rozmiar. Co zatem warto kupić kobiecie, z czego na pewno będzie zadowolona? Poniżej mamy dla Was kilka ciekawych i godnych uwagi propozycji.

18: Prezenty na urodziny dla rodziców
Urodziny to jedno z najważniejszych corocznych świąt w życiu wielu osób. Tort ze świeczkami odpowiadającymi liczbie przeżytych lat, radość przyjaciół i członków rodziny śpiewających znane każdemu „Sto lat” czy chociażby stół zastawiony wieloma smacznymi problemami.

19: Czas płynie wolniej dzięki Timex
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas zadumy, pojednania, ale i wielkiej radości z narodzenia Jezusa. Nasze mieszkania na ten okres zmieniają się nie do poznania.

20: Srebrne błyskotki na prezent
Ostatniego roku biżuteria srebrna stała się naprawdę bardzo popularna ze względu na fakt, że można z niej wybrać niesamowicie interesujące modele za naprawdę przystępną cenę.


Strona 2 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama




Najaktywniejsi autorzy



Zakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie






© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.