Zakupy


41: Portfel damski w kolorze czy klasyczny?
Portfel - przedmiot potrzebny każdego dnia, tak samo kobietom, jak i mężczyzną. Ale w jakiej barwie wybrać by był funkcjonalny i nie znudził się szybko, przy nadchodzącej nowej modzie.

42: Żarówki i oświetlenie led.
Lampka ledowa, zwana również przez każdego żarówką led. Czyli co? Korzystać z tego w domu, czy może nie? Mówią przecież, że wszystko co energooszczędne - nie jest takie super, jak o tym piszą. Przełamiemy mity i dostarczymy faktów.

43: Jak ułatwić sobie życie?
Mówi się, że Polacy maja talent do utrudniania życia sobie oraz innym osobom. Tak wcale nie musi być, bo nasza przedsiębiorczość pozwala nam też na całkiem skuteczne ułatwianie sobie codziennej działalności.

44: Urządzenia, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze
W ciągu całego swojego dorosłego życia kupujemy mnóstwo różnego rodzaju urządzeń takich jak telefony komórkowe, czajniki elektryczne czy suszarki. Czasami są to także sprzęty, których używamy dosłownie kilka razy w życiu.

45: Jakość a cena
Na każdym rynku produktów, czy usług jako klienci borykamy się z dylematem, czy większą wagę przykładać do jakości kupowanych produktów, czy do ceny. Gdy dokonamy złego zakupu pojawia się dysonans pozakupowy. Z tego powodu powinniśmy się starać podejmować racjonalne decyzje zakupowe.

46: Żywność ekologiczna, coraz popularniejsza
Żywność ekologiczna zdobywa coraz większe uznanie. Ludzie chcą odżywiać się zdrowo i zaczynają zwracać uwagę na to, co jedzą. Zapraszamy do artykułu o zdrowej żywności.

47: Szukamy komputerowych gadżetów na ogłoszeniach internetowych
Każdy kto posiada komputer, lubi też komputerowe gadżety. Istnieje wiele okazji, na które chcemy sprawić ciekawy prezent znajomym, przyjaciołom lub któremuś z członków naszej rodziny. Często brakuje nam jednak pomysłu.

48: Opakowania muszą być szczelne
Jeżeli chcemy kupić śmietanę, chleb, albo innego rodzaju produkty spożywcze, to z pewnością musimy w pierwszej kolejności zwrócić dużą uwagę na to, jaka znajduje się na nich data ważności, bo bez wątpienia to właśnie jest najważniejszą rzeczą jeżeli nie chcemy zaszkodzić swojemu żołądkowi.

49: Hurtownia zabawek to raj dla dzieci
Jednak jak się okazuje hurtownie zabawek to tak naprawdę raj na ziemi, a asortyment jaki nam one proponują jest znacznie większy niż ten, który mamy przedstawiony w sklepach, bo w nich po prostu to wszystko nie mogłoby się zmieścić.

50: Świetne zabawki
Jeżeli zastanawiamy się jakie zabawki będą najlepsze dla naszego dziecka, również pod względem bezpieczeństwa, to z pewnością powinniśmy wiedzieć, że im młodsze dziecko, tym lepiej zrobimy jeżeli zainwestujemy w zabawki drewniane.


Strona 5 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.