Zakupy


51: Buty na przełomie wieków.
Idealna stopa, to taka która nosi odpowiednie obuwie, nie za ciasne, nie za wąskie, nie za wysokie... czyli jakie? Ktoś kiedyś powiedział, że to właśnie mężczyźni noszą idealne obuwie, chociaż nie zawsze mają idealne stopy. Chyba właśnie coś w tym jest...

52: Kiedy opłacają się produkty promocyjne
Jak chcemy zakupić sobie produkty promocyjne to warto wiedzieć jak wyglądają podstawowe zasady dobrego kupowania. Po pierwsze zanim włożymy takie promocyjny towar ro naszego koszyka, to musimy sprawdzić, czy czasem cena nie jest zaniżona przypadkowo.

53: W poszukiwaniu promocji ubrań dla najmodniejszych dzieci
Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko wyglądało zawsze pięknie i zachwycająco. Aby wystrojenie małej księżniczki czy przystojnego królewicza nie opróżniło portfela rodziców warto poszukać innych, ekonomiczniejszych rozwiązań.

54: Odzież zimowa musi być ciepła
Każda pora roku może być wspaniała i może sprawiać nam wiele radości jeżeli tylko zadbamy o to, żeby być stosownie ubranym do pogody. I tak latem świetnie sprawdzą się cienkie i przewiewne stroje.

55: Kosz prezentowy to dobry pomysł
Czasami w jakiś sposób chcielibyśmy uhonorować naszych współpracowników, tak aby poczuli się dla nas ważni i żeby wiedzieli, że naprawdę bardzo doceniamy naszą współpracę.

56: Kosze upominkowe są pożądane
W momencie kiedy zbliżają się święta, często kontrahenci, zwłaszcza tacy, którzy pracują ze sobą od wielu lat pragną sobie okazać wzajemny szacunek i sympatię, a więc chcą sobie z tej okazji podarować jakiś drobiazg.

57: Kosze prezentowe to świetna moda
Kiedy organizujemy jakieś przyjęcie, to niewątpliwie obawiamy się czasami prezentów jakie mamy przy tej okazji otrzymać. Boimy się kolejnych rzeczy, które będziemy mieli poustawiać na półkach, a później przez resztę życia będziemy musieli z nich ścierać kurz.

58: Kosz upominkowy może być różny
O ile z prezentami dla młodszych osób zazwyczaj nie mamy problemów, o tyle z tymi dla starszych osób już bywa gorzej. Oczywiście z rzeczy materialnych bardzo często oni już wszystko mają, a więc niepotrzebna jest im kolejna para pościeli, czy następny komplet garnków.

59: Wygodna odzież sportowa
Jeżeli decydujemy się podjąć sportowe wyzwanie i właśnie w ten sposób chcemy zadbać o swoje zdrowie i kondycję, to z pewnością w pierwszej kolejności powinniśmy się dokładnie zastanowić, jaki rodzaj sportu będzie dla nas najlepszy.

60: Zaskakujące zabawki
Mogłoby się wydawać, że przez tak wiele dziesięcioleci, wszystko co związane jest z zabawkami i książeczkami dla dzieci zostało już powiedziane. Że nic nas już nie zaskoczy, bo przecież nie można już wymyślić niczego lepszego, a współczesne dzieci i tak pod tym względem są bardzo rozpieszczone.


Strona 6 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.