Zakupy


81: Szkolna wyprawka last minute online (czyli jak zdążyć przed szkołą i nie zrujnować portfela)
Ceny podręczników oraz artykułów szkolnych w Internecie są niższe średnio o 22 proc. - wynika z analizy przeprowadzonej przez ekspertów z porównywarki ofert Nokaut.pl.

82: Kto łowi w sieci? Polak na e-zakupach
Raport przedstawiający wyniki badania „Zakupy w sieci” przygotowanego przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia dla Grupy Nokaut S.A. Na zlecenie Grupy Nokaut powstał portret Polaków robiących zakupy za pośrednictwem Internetu.

83: Raport - ponad 90% klientów zadowolonych z zakupów online
Jak wynika z badań przeprowadzonych przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie Grupy Nokaut – ponad 90% osób dokonujących zakupów w internecie* jest z nich zadowolonych. Większość (86,9%) deklaruje, że zamierza w przyszłości korzystać z tej formy kupowania produktów. Aż 83,1% badanych korzysta z porównywarek cen.

84: Czego pragną dzieciaki na święta?
Już za kilka dni święta Bożego Narodzenia, trwają ostatnie dni zakupowej gorączki. Zwłaszcza dzieci z niecierpliwością wyczekują wymarzonych prezentów. Trafić w ich gusta to, coroczne wyzwanie dla Mikołaja. Grupa Nokaut postanowiła przyjść Mu z pomocą i zapytała najmłodszych, co chcieliby znaleźć pod choinką.

85: Prezenty walentynkowe. Tradycyjne czy te bardziej pikantne?
Tradycja Walentynek na dobre zadomowiła się w naszym kraju. Z początkiem lutego witryny sklepowe zmieniają wystrój na "okołosercowy", kwiaciarnie planują zwiększone dostawy czerwonych róż i rozpoczyna się gonitwa za odpowiednim prezentem dla ukochanej osoby.

86: Rozterki milionera. Czyli co zrobić z wielką wygraną?
Jak wydać kwotę ponad 33 mln zł? To pytanie zapewne spędza sen z powiek lottomilionerowi, który w czwartkowym losowaniu pobił rekord wygranej w historii polskich gier liczbowych.

87: Lustrzanka czy aparat cyfrowy?
Lato to dla większości Polaków czas urlopu i zasłużonego odpoczynku. Aby wspomnienia wakacyjnych dni zostały z nami na dłużej, możemy zachować je nie tylko we własnej pamięci, ale również w pamięci naszego aparatu fotograficznego.

88: Prezent ślubny
Dobór odpowiedniego prezentu na ślub nie jest w wielu przypadkach łatwą rzeczom. Po pierwsze prezent musi być przydatny przyszłemu małżeństwu. Nie wolno myśleć kupmy im wazon bo i tak im się przyda. Nie, to jest złe myślenie. Należy inaczej na to patrzeć. Kupmy wazon, który będzie pasował do ich domu.

89: Ręcznik dla każdego
Wiadomo, że ręcznik, który nie wchłania dobrze wilgoci nie zasługuje na to miano. Zobaczmy, na co jeszcze należy zwrócić uwagę przy jego zakupie, tym bardziej, że liczba dostępnych wzorów i kolorów może przyprawić o zawrót głowy.

90: Jaki wybrać kalendarz – tradycyjny czy elektroniczny?
Powoli zbliża się koniec roku więc możemy już zastanowić się nad zakupem kalendarza. W sklepie jest ogromny wybór kalendarzy książkowych, ściennych czy małych, które mieszczą się do portfela.


Strona 9 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.