Moda plażowa w Lidlu – co warto kupić?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: bunitas

Czytano: 379 razy | Kategoria: Zakupy | Ilość słów: 388 | Data: 19.05.14 | 0 komentarzyChociaż na prawdziwe spędzanie czasu na morskiej plaży jest jeszcze trochę za wcześnie i zwłaszcza w przypadku polskiego morza, wysłać tam można by co najwyżej klub morsów, warto jest powoli przygotowywać się na zbliżające się coraz szybciej lato.


Jest to tym ważniejsze, że w tym roku bardzo mocno zmienia nam się moda i od minimalizmu, który panował przez ostanie kilka sezonów, przechodzimy do połączenia skromniejszej mody retro ze stylistyką, która czasami z plażą nie miała za wiele wspólnego. Dla osób bardziej konserwatywnych też jeszcze bardzo dużo zostaje i to wszystko dostaną państwo w Lidlu.
Najlepiej zacząć od stylu retro, który otrzymuje od Lidla najwięcej uwagi. Dla panów są to przede wszystkim szorty, a właściwie spodenki, ponieważ są to spodnie kończące się zaraz przed kolanami. Najciekawsze z nich nie są na gumkę, ale są wiązane, co daje im bardzo ciekawą prezencję. Idealnie dobrany strój dla pań będzie tutaj miał charakter zwiewnej sukienki, która w dodatku może mieć bardzo jaskrawe ubarwienie przypominające stare stroje marynarzy, dzięki którym byli dobrze widoczni po wypadnięciu za burtę. Kiedyś mogło o uratować życie, a dzisiaj życie daje, towarzyskie oczywiście. Mówimy tutaj przede wszystkim o przyciągającej uwagę sukience w czerwono-białe poziome pasy. Pozostałe sukienki są bardziej klasyczne, ale równie gustowne.
Do wody Lidl oferuje nam bardzo ciekawe stroje kąpielowe nawiązujące stylistyką do lat ’20 minionego wieku. Nie krępują one w żaden sposób ruchów, ale są stylowe, a w dodatku można dołożyć do nich specjalne pareo i buty do wody.

Dla panów, poza wspomnianymi już spodenkami, mamy znakomite propozycje z serii obcisłych bokserek. Nadają się one równie dobrze do wody, co po prostu do wylegiwania się na plaży. Wskazana jest do nich odpowiednia sylwetka, ale nie jest ona absolutnie konieczna, by czuć się w nich dobrze.
Zapomnieć nie można oczywiście o dzieciakach, dla których Lidl ma przede wszystkim zwiewne i wygodne t-shirty. Dostępne są w wielu kolorach i są bardzo tanie, dzięki czemu nie trzeba się martwic o to, że zabrudzą się na czymś nie do odratowania albo się na czymś potargają. Bezpieczeństwo jest oczywiście ważne, dlatego Lidl oferuje też specjalne lekkie trampki, w których noga nie będzie się męczyła, ale za to zabezpieczona przed różnego rodzaju potencjalnie niebezpiecznymi przedmiotami znajdującymi się w piasku.


Podpis

Szukasz promocji? Sprawdź najnowszą gazetkę z Lidla!


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.