Zdrowie i uroda


Podkategorie w tej kategorii:
1: Jak bezpiecznie się opalać?
Wówczas, gdy w grę wchodzi opalanie się, przedstawiciele świata medycyny potrafią być nieubłagani i często powtarzają, że najbardziej bezpieczne jest unikanie kąpieli słonecznych. Czy jednak rezygnacja z nich jest jedynym rozwiązaniem?

2: Rodzaje ciśnieniomierzy - który wybrać?
Ciśnieniomierze to wyjątkowo proste w działaniu urządzenia. Mierzą one siłę wykorzystywaną do przepompowania krwi przez naczynie krwionośne.

3: Dlaczego warto rzucić palenie?
Palenie papierosów jest nałogiem z którym zmaga się całe mnóstwo ludzi zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że praktycznie większość z nich zaakceptowała fakt swojego uzależnienia i nie robi zbyt wiele w kierunku tego, aby móc się od niego uwolnić.

4: Dlaczego warto używać kosmetyków ekologicznych?
Rynek kosmetyczny jest jednym z prężniej działających na świecie. Największe marki kosmetyków tak zagranicznych jak i polskich zarabiają każdego roku wręcz krocie. Jednak z drugiej strony ostatnimi czasy popularne stają także kosmetyki naturalne.

5: Zdrowe zęby czy protezy zębowe?.
Wiele osób uważa, że o zęby nie trzeba szczególnie dbać. Ich zdaniem nieleczone wypadną jak mleczaki i nic wielkiego się nie stanie. Strach przed dentystą jest silniejszy od racjonalnego myślenia.

6: Jak skutecznie rzucić palenie?
Wiele osób zastanawia się jak skutecznie rzucić palenie. W mediach i gazetach można znaleźć setki jeśli nie tysiące podpowiedzi jak pozbyć się tego okropnego, niszczącego zdrowie i urodę oraz rujnującego kieszeń nałogu.

7: Intrygująca i ponadczasowa ikona mody – Kate Moss
Piękna, seksowana i z pewnością dodająca światu mody tego czegoś, co sprawia, że nie jest on już szary, nudny i nadmiernie sztuczny. Kate Moss – światowej sławy modelka, które kariera trwa już nieprzerwanie od ponad 20 lat. Jak zaczynała?

8: Niewidzialny uwodziciel – czyli o potędze zapachu
Nie każdy docenia siłę, jaką ma w sobie zapach. Ten, od wieków był bardzo ceniony i miał ogromne znaczenie dla człowieka.

9: Farby do włosów Khadi
Malowanie włosów farbami drogeryjnymi czy nawet fryzjerskimi często doprowadza do przesuszenia włosów, ich nieatrakcyjnego wyglądu pozbawionego połysku, i konieczności zmienienia fryzury na krótszą.

10: Badanie wzroku – dlaczego jest ważne i jak często je robić?
Jakiekolwiek niepokojące objawy, które znacząco wpływają na pogorszenie wzroku, powinny być ‎natychmiast zbadane przez odpowiednio wykwalifikowanego specjalistę.


Strona 1 z 20
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.