Zdrowie i uroda


Podkategorie w tej kategorii:
151: Mocne trunki receptą na długowieczność?
Od wieków ludzie szukają sposobów na wydłużenie swojego życia. Jest wiele recept, a jedną z bardziej zaskakujących jest ta, polecająca konserwowanie się za pomocą mocnych trunków.

152: Krem do opalania w typie Twojej skóry
Często używamy zwrotu „Jest w moim typie" lub "nie jest w moim typie”. Wychodzi na to, że każdy ma swój określony typ, który preferuje. Można powiedzieć, że kremy do opalania z filtrem również mają swój typ, a raczej fototyp.

153: Farba naturalna w Twojej sieci
Kiedy wchodzę do drogerii, niezbyt motywująco działa na mnie widok utrudzonych kobiet, których zdesperowane włosy wręcz błagają o litość, zmysły wariują od natłoku farb, a nogi uginają się pod ciężarem przekazu reklamowego. Mam wrażenie, że w oddali widzę swój przyszły los, który nastąpi lada moment.

154: Forever young
Feniks, Dorian Grey czy też wampiry. Trendy kultury są odzwierciedleniem głębokich, ludzkich pragnień - dlatego tak wiele jest postaci, które przezwyciężyły śmierć i starość. A jak my – zwykli śmiertelnicy, możemy zachować młodość?

155: Księżna mrozu
Generałowa Aleksandra Zajączkowa uznawana jest za prekursorkę krioterapii. Jej życie, wygląd i niebanalna uroda jest najlepszym przykładem zbawiennego wpływu zimna, zarówno na urodę jak i na długowieczność.

156: Zamróź swoją młodość
Wszystko, co wymyśliła matka natura jest wielką siłą, która umiejętnie używana – może stać się naszym najlepszy sojusznikiem. Podobnie jest z zimnem, które jest świetnym sposobem na zachowania zdrowia i świeżości.

157: Lodowy hotel widmo
W małej szwedzkiej wiosce Jukkasjarvi, co roku odbywa się prawdziwa, lodowa magia. To tutaj stworzono pierwszy hotel wykonany w całości z lodu. Nie może on się znudzić, gdyż co roku budynek się topi, by w grudniu powstać w nowej, wyjątkowej formie.

158: Bezpieczne opalanie
Piękna opalenizna wygląda fenomenalnie i jest przez wszystkich wysoce pożądana. Jednak bardzo łatwo przesadzić ze słońcem, skutkiem czego jest oparzenie słoneczne w postaci piekącego rumienia. Ale konsekwencje mogą być jeszcze poważniejsze. Jak uchronić się przed szkodliwym działaniem słońca?

159: Upalny sen nocy letniej
Lato jest jak goście - cieszymy się na ich przybycie, jednak w praktyce bywają kłopotliwi i burzą nasz spokój. Upalne wieczory potrafią skutecznie spłoszyć sen. Co zrobić, by nie zwariować od nieskutecznego, nocnego liczenia baranów?

160: Farba naturalna w poszukiwaniu włosów marzeń.
Farbie naturalnej od dawna doskwiera samotność, która za każdym razem pogłębia się pod wpływem widoku szczęśliwie zakochanych Farb. W akcie desperacji postanowiła zamieścić ofertę matrymonialną w biurze Samotnych Farb.


Strona 16 z 20
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.