Polecany przez lekarzy i farmaceutów

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Zakatalogowani

Czytano: 509 razy | Kategoria: Choroby | Ilość słów: 361 | Data: 13.12.12 | 0 komentarzyGdy dolegliwości trawienne zdarzają się nam coraz częściej, powinniśmy zwrócić się do lekarza. On, po dokonaniu badań krwi, moczu i kału, a także na podstawie USG, będzie w stanie stwierdzić, czy cierpimy na wrzody żołądka lub też inną groźną chorobę.


Czy może raczej mamy po prostu niewłaściwe nawyki żywieniowe, przez co nasz układ pokarmowy stał się otłuszczony i wytwarza za mało soków trawiennych. Jeżeli problemem jest niewłaściwa dieta, trzeba przede wszystkim ją zmienić, ponadto zaś spożywać jakiś delikatny, ziołowy specyfik, jak na przykład lek hepatil. Jest to niedrogi, a jednocześnie bardzo skuteczny specyfik, polecany gorąco przez lekarzy oraz farmaceutów.

Oparty na bazie ziół,  ma łagodne, lecz jednocześnie efektywne działanie. Pobudza nasz żołądek i wątrobę do trawienia. Pomagając im przetwarzać dostarczany pokarm na energię, zamiast powodować jego odkładania się w postaci tkanki tłuszczowej. Ponadto, hepatil redukuje też uczucie ciężkości w żołądku, ból zgagę, wzdęcia i zaparcia. Lek ten jednak nie jest w stanie zdziałać cudów, dlatego tez, jeżeli nie zmienimy nawyków żywieniowych, to nie pozbędziemy się do końca problemów trawiennych. Dlatego też warto odstawić cukier, który obciąża wątrobę, a zamiast niego spożywać miód. Warto również zastąpić słodycze owocami, za tłuszcze nasycone, czyli olej i smalec oraz tłuste mięso, tłuszczami nienasyconymi, na przykład oliwą z oliwek czy pestkami dyni oraz słonecznika. 

Zdrowa dieta wraz  hepatilem z pewnością pomogą nam się wyleczyć.  Zasada znana już od dawna, że jeżeli organizm jest zdrowy to samopoczucie człowieka jest też w jak najlepszym porządku. Więc od dziś dbajmy, aby wątroba, fosfolipidy w niej zawarte miały prawidłowy poziom. To od nich zależy prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Nie bójmy się działać i dostarczać organizmowi tego, co jest mu potrzebne. A nie da się ukryć, że wątroba fosfolipidy są niezbędne do prawidłowego jego funkcjonowania. Tak, więc dużo zdrowia jest nam wszystkim potrzebne i tego powinniśmy sobie zawsze życzyć. Ale życzenia to nie wszystko, więc musimy dołożyć wszelkich starań, aby nasz organizm działał prawidłowo a wtedy i życzenia się spełnią. No chyba, że ktoś złowił złotą rybkę.
Podpis

Zdrowa wątroba


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.