E-papierosy dla wygodnych

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Szczotka

Czytano: 601 razy | Kategoria: Zdrowie i uroda | Ilość słów: 262 | Data: 09.08.13 | 0 komentarzyE-papierosy zyskały sporą popularność. Palacze przekonują się, że e-papieros to gwarancja wygody i komfortu palenia w każdych warunkach. Mogą zyskać również ci, którzy są palaczami biernymi.


Wydaje się, że e-papierosy to nie tylko tymczasowa moda, ale i pewna zdrowsza alternatywa wobec papierosów tradycyjnych. Jakie są zalety i wady urządzeń? Przede wszystkim e-papieros wygląda niemal tak samo jak normalny papieros. Rytuał palenia również pozostaje ten sam – nie ma jednak dymu, który można by strzepywać, nie ma też szkodliwego dymu. To podstawowy atut elektronicznych papierosów – nie wytwarzają one rakotwórczego dymu, dlatego można je palić w naprawdę dowolnym miejscu (również w miejscach publicznych). Dzięki temu otoczenie i nasi najbliżsi nie muszą cierpieć z tego powodu, że palimy. Papieros elektroniczny jest droższy, ale to wydatek jednorazowy – potem kupuje się jedynie liquidy, dlatego koszt „eksploatacji” jest dużo niższy. Na dodatek wkłady mogą być smakowe, więc możemy sobie palenie urozmaicić. Palimy kiedy chcemy i gdzie chcemy – zimą nie jesteśmy zmuszeni na wychodzenia na dwór czy na balkon – nasze palenie nikomu bowiem przeszkadzać nie będzie.

 

379_2866216.JPG

 O czym należy pamiętać?

Jakie są wady sprzętu? Przede wszystkim elektroniczny papieros wymaga ładowania i to regularnego. Gdy wyjdziemy w domu, nie możemy sobie kupić kolejnej paczki w kiosku, tak jak w przypadku papierosów standarowych. Urządzenie oraz związane z nim akcesoria należy też co jakiś czas czyścić. Mimo to, opłaca się – nasze włosy nie śmierdzą, cera się nie psuje, a ubrania nie są przesiąknięte nieprzyjemnych zapachem. E-papierosy są więc zdrowsze! Dla tych, którzy chcą palenie rzucić to okazja, by zacząć się odzwyczajać od nikotyny... 
Podpis

Rzucają palenie


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.