Kosmetyka


1: Prezenty kosmetyczne – ciekawe pomysły
Szeroko rozumiane kosmetyki odgrywają istotną rolę w życiu wielu z nas; w końcu to właśnie dzięki nim możemy skutecznie dbać o swój wygląd zewnętrzny.

2: Najczęstsze błędy popełniane podczas zakupu perfum
Kupujesz kolejny flakonik perfum. Wydajesz na to ciężko zarobione pieniądze, a efekt. Znowu nie jest zadowalający. Trudno, mówisz potakująco machając głową. Po czym kolejny raz wybierasz się na zakupy z nadzieją, że tym razem będzie lepiej.

3: Na co zwrócić uwagę przy wyborze kosmetyków?
Szybkie tempo życia, stres, zmęczenie, szkodliwe czynniki środowiska, dieta – to wszystko ma ogromny wpływ na kondycję skóry. A przecież piękna skóra o zdrowym wyglądzie to podstawa dobrego samopoczucia.

4: Czy wiesz, czym pachniesz?
Chyba zdecydowana większość z nas używa kosmetyków zapachowych. Nasze zmysły wrażliwe są na piękne zapachy, chcemy się nimi otaczać i nosić na sobie. Mało kto oprze się pokusie kupienia perfum, które nasze powonienie odebrało jako przyjemne i kojące. Tylko czy wiemy, jakie olejki eteryczne tak bardzo nas fascynują?

5: Jak przygotować skórę do lata?
Aby skóra była zdrowa i dobrze prezentowała się podczas lata należy zadbać o nią zarówno od wewnątrz (nawadnianie i odpowiednia dieta), jak i na zewnątrz (kremy i balsamy w domu, a także peeling i maseczki).

6: Depilacja w domu czy w salonie?
Sposobów skutecznej i trwałej depilacji jest coraz więcej. Niektóre z nich można wykonać jedynie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, jednak zabiegi wykonane w domowym zaciszu nadal cieszą się największą popularnością.

7: PERFUMY (NIE) NA KAŻDĄ OKAZJĘ
Przy wyborze perfum najlepiej kierować się własnym nosem – on zadecyduje jaki zapach jest dla nas odpowiedni, a jaki należy definitywnie odrzucić. Przede wszystkim powinniśmy czuć się w nim dobrze, ale niezwykle istotne jest odpowiednie dobranie go do okazji i okoliczności.

8: Dziwny skład perfum
Jaki jest skład perfum? Czemu zawdzięczają swój zmysłowy zapach? W jaki sposób pozyskiwane są składniki perfum? Mało kto się nad tym wszystkim na co dzień zastanawia, a sprawa jest bardzo ciekawa.

9: Historia perfum
Trudno wyobrazić sobie życie człowieka bez prawidłowego funkcjonowania wszystkich zmysłów. Dzięki nim możemy odbierać rzeczywistość w bogatszy sposób, bez zmysłów nasze życie byłoby mocno ograniczone.

10: SPA we własnej łazience
O SPA słyszy się dość sporo, szczególnie panie bombardowane są tym krótkim hasłem niemal z każdego artykułu poświęconego pięknie, relaksacji i terapii różnego rodzaju.


Strona 1 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama




Najaktywniejsi autorzy



Zakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie






© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.