Kosmetyka


91: Makijaż ślubny - obowiązkowy dla panny młodej
Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, więc wcale nie dziwi fakt, że ludzie bardzo chętnie wydają na tą uroczystość po kilkadziesiąt tysięcy złotych. Równie ważne, jak wynajęcie sali czy zakup sukni ślubnej, jest makijaż ślubny, który ma przede wszystkim podkreślić urodę panny młodej.

92: Kosmetyki mineralne - zalety
Latem skóra twarzy jest częściej niż zwykle wyeksponowana na słońce. Jest narażona na złe działanie promieni i dlatego powinnyśmy zainwestować w dobre kosmetyki pielęgnacyjne oraz kosmetyki mineralne.

93: Lubisz się malować? Może to coś dla Ciebie…
Ktoś z Was oglądał może film „Pillow Book”, w którym wykonuje się cudowną kaligrafię japońską na ludzkiej skórze? Bodypainting ma długą historię, choć dawniej były to nieraz historie z dreszczykiem.

94: Cudowne drobinki
Jak odnowić skórę, zatrzymać procesy jej starzenia i zyskać promienny wygląd? Stosując peeling. Dzięki niemu krew zaczyna szybciej krążyć, skóra się dotlenia, a składniki odżywcze lepiej się wchłaniają. Warto więc od czasu do czasu zafundować naszej skórze taki delikatny masaż.

95: Zastosowanie lasera diodowego w depilacji laserowej
Mówi się, że laser diodowy zrewolucjonizował rynek depilacji laserowej. Proces trwałego usuwania owłosienia za pomocą selektywnego oddziaływania na włoski ciepłem i światłem, zapewnia szybkie i komfortowe sesje oraz efekty widoczne od pierwszego zastosowania.

96: Przepis na domowe mydło
Spójrzmy prawdzie w oczy – te dostępne w sklepach wytwarzane jest na bazie tłuszczów zwierzęcych i niewiele ma wspólnego z naturalną gliceryną. Dlatego warto wiedzieć, jak przygotować mydło domowej roboty.

97: Kobiety wybierają najlepszą farbę do włosów.
....Ciekawiłem się zagadnieniami typu: jak często panie kupują farby do włosów a jak często panowie? Z jakich miejscowości wywodzą się dane osoby? Jakie posiadają upodobania zakupowe itp....

98: Wypadanie włosów
Jak zapobiegać wypadaniu włosów? Normalne jest, że włosy codziennie wypadają, jest to cykl wzrostu włosa. Niemniej jednak, niektórzy mężczyźni jak również kobiety doświadczają znacznie większego wypadania włosów, potrzebują wówczas odpowiedniego leczenia, aby móc powstrzymać ten proces.

99: Problem z cerą
Niestety chyba każda kobieta ma co jakiś czas z nimi problem. Pojawiają się w różnych miejscach: na plecach, na twarzy, na dekoldzie. Zawsze w najmniej oczekiwanym czasie. Mowa oczywiście o wypryskach.

100: Którą z metod opalania wybrać?
Każdy z nas doskonale wie, jak bardzo skodliwe dla naszego ciała są promienie słoneczne. Pomimo witamin z grupy D jakich dostarczają naszemu organizmowi, wciąż powiększająca się dziura ozonowa nie sprzyja opalaniu, a jedynie podwyższeniu ryzyka choroby nowotworowej skóry.


Strona 10 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama




Najaktywniejsi autorzy



Zakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie






© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.