Kosmetyka


101: Gładka skóra bez włosów na stałe
Nie bez znaczenia wydaje się być hasło reklamowe gabinetów kosmetyki estetycznej oferujących laserowe usuwanie owłosienia, mówiące o trwałym efekcie gładkiej skóry do końca życia.

102: Tajniki detoxu skóry
Na piękne ciało i gładką, zdrową skórę trzeba sobie zapracować. Truizmem jest stwierdzenie, że zadbane oraz w pełni oczyszczone ciało i skóra są synonimem piękna.

103: Aromaterapia na stres i zmęczenie?
Żyjemy w erze informacji, która to charakteryzuje się przesytem docierających do nas informacji. Ponieważ nasze umysły nie były w stanie dostatecznie szybko dostosować się do zmieniającej się sytuacji, w efekcie podlegamy nieustannej presji czasu oraz stresu.

104: Usuwanie zmarszczek na twarzy
Twarz jest wizytówką każdego człowieka, dlatego też chcemy, by wyglądała wiecznie młodo, bez żadnych niedociągnięć i defektów. Niestety wraz z wiekiem nie jesteśmy w stanie pozbyć się niektórych zmarszczek za pomocą kremów przeciw starzeniu się skóry.

105: Dlaczego mężczyźni decydują się na depilację
Depilacja ciała przez męską część społeczeństwa staje się zjawiskiem coraz bardziej popularnym. Co więc sprawia, że mężczyźni coraz chętniej odwiedzają gabinety kosmetyczne w celu pozbycia się włosów?

106: Zabiegi kosmetyczne w walce z trądzikiem
Nie od dziś wiadomo, że trądzik dotyka każdego z nas. Problemy z wypryskami skórnymi dotykają nie tylko ludzi w okresie dojrzewania. Niekiedy zdarza się, że kobiety w ciąży również posiadają podobny problem.

107: Popularne dermokosmetyki z aptek
Dermokosmetyki to produkty, które cieszą się popularnością nie tylko u kobiet. Ten typ kosmetyków najczęściej dostępny jedynie w aptekach charakteryzuje się właściwościami, które pozwalają na pielęgnację, regenerację i nawilżanie skóry.

108: Naturalne kosmetyki stosowane w domu
Środki kosmetyczne służą nam każdego dnia. Dzięki nim możemy zadbać o odpowiednią higienę oraz o piękny wygląd. Z jakich środków korzystamy najczęściej? Co powinniśmy wiedzieć na temat stosowanych przez nas kosmetyków?

109: Usługi w dzisiejszych salonach fryzjerskich
Współczesny salon fryzjerski nie jest już miejscem, gdzie tylko skrócimy włosy lub ewentualnie wykonamy trwałą. Liczbą usług fryzjerskich jest naprawdę spora i rozbudowana, szczególnie jeżeli chodzi o fryzjerstwo damskie.

110: Czym jest depilacja laserowa?
Zapewne wielu z nas ma kłopoty z nadmiernym owłosieniem. Problem nasila się szczególnie latem, gdy chcemy odsłonić większą część ciała. Tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Ostatnio coraz więcej salonów oferuje nowe rozwiązanie - depilację laserową. Czym tak naprawdę jest?


Strona 11 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.