Kosmetyka


111: Piękniej i pewniej z makijażem permamentym
Wprowadzany za pomocą igły, płytko pod skórę, barwnik może stać się alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Panie, które nie mają czasu na codzienne malowanie albo po prostu tego nie lubią, decydują się na wykonanie naturalnego tatuażu, który podkreśli brwi, rzęsy, usta, wyreguluje kontur ust i nada im bardziej intensywną barwę.

112: Rodzice kontra tatuaż dziecka
Wiele młodych ludzi marzy o tatuażu, jednak przekonanie rodziców do tego pomysłu wcale nie należy do zadań najłatwiejszych. Starsze pokolenie na dźwięk tego słowa wyobraża sobie niechlujne obrazki na skórze, wykonywane przez amatorów w tragicznych warunkach higienicznych.

113: Kobieta-kawa.
Gdyby kobieta mogła być kawą, byłaby gorącą babką o czekoladowej cerze, śmietankowych, pofalowanych włosach i czarnych oczach. Rozpalałaby męskie zmysły, czarowała aromatycznym zapachem i podwyższała ciśnienia. Z pewnością byłaby kawą Lavazzą z najwyższej półki, bo kobiety zawsze chcą być najlepsze.

114: Biel w parze z uśmiechem
Jak często marzysz o szerokim uśmiechu? W rzeczywistości musisz tłumić swój entuzjazm, rzucając ukradkiem dyskretny uśmiech. Twoje zęby, nie tak dawno białe, stały się przerażająco szare.

115: Lato ubarwi, ale i przebarwi twoją skórę.
Po zimie witamy z entuzjazmem pierwsze promienie słońca i słusznie, gdyż jest to nasza witamina szczęścia. Nie możemy jednak zapominać, że słońce bywa także zdradliwe zwłaszcza w okresie letnim.

116: Pielęgnacyjny dotyk natury.
Letnią porą zyskujemy wzrost stężenia hormonów szczęścia, co za tym idzie lepsze samopoczucie i większą pewność siebie, ale i tracimy coś, co może zaburzyć naszą równowagę. Dziennie pozbywamy się około 50 włosów. W okresie letnim liczba drastycznie wzrasta do 80.

117: Naturalna farba gwarancją naturalnego wyglądu
Dziś spotkanie naturalnej blondynki, szatynki, brunetki, rudej, to jak znalezienie okazu, należącego do ginącego gatunku. Widząc po raz pierwszy kobietę z czarnymi włosami, stwierdzisz „brunetka od urodzenia”, nie pomyślisz, że jeszcze niedawno była szatynką, pół roku temu miała rudy odcień, a w dzieciństwie była blondynką.

118: Doskonałe kosmetyki fryzjerskie
Włosy to nasz wizytówka. Powinny być, więc zawsze czyste i zadbane. Warto zwrócić szczególną uwagę na ich pielęgnację i odpowiednie odżywienie. Dzięki temu nasze włosy będą zdrowe, lśniące i miłe w dotyku.

119: Staropolskie kosmetyki alkoholowe
Historia alkoholowych trunków w naszym kraju jest bardzo bogata, nie każdy jednak wie, że miały one nie tylko te typowe, spożywcze zastosowanie. Do czego jeszcze wykorzystywany był alkohol?

120: Dlaczego warto unikać oleju mineralnego w kosmetykach
Olej mineralny w różnych postaciach występuje w prawie każdym kosmetyku. A nie każdy wie, że substancji tych mimo wszystko powinniśmy unikać. Ten artykuł wyjaśni dlaczego


Strona 12 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.