Kosmetyka


121: Sposób, który sprawił że straciłam 4 cm w obwodzie brzucha w jedną godzinę
Zdecydowałam się. Po ostatnim spojrzeniu w lustro i krytycznym ocenieniu tego co widzę mimo dalszych wątpliwości podjęłam decyzję. Nigdy nie wierzyłam w drogi na skróty, nigdy nie przemawiały do mnie sposoby na już.

122: Efekty ze stosowania kosmetyków naturalnych
Kosmetyki naturalne, leki, naturalne metody, a także techniki są najbardziej efektownym sposobem na zachowanie doskonałego stanu zdrowia, i młodości.

123: Poranny make-up – czy jest konieczny?
Prawie każda kobieta z prędkością światła wręcz odpowie na to pytanie, że tak, że jest konieczny, że bez niego nie ma szans na wyjście z domu do pracy, do szkoły czy w jakiekolwiek inne miejsca poza czterema ścianami.

124: Zastosowanie krioterapii w kosmetyce
Krioterapia to metoda leczenia polegająca na bodźcowaniu ciała bardzo niskimi temperaturami. Leczenie zimnem znalazło zastosowanie nie tylko w medycynie, ale również w kosmetyce.

125: Jak pozbyć się cellulitu?
Cellulit nie jest dla wybranych. To problem kolektywny. Boryka się z nim większość kobiet. I chociaż z reguły przypominają sobie o nim dopiero wiosną i latem, to walka z pomarańczową skórką powinna trwać cały rok.

126: Bądź sexy latem
Lato to czas kiedy pokazujemy więcej ciała, bo czy tego chcemy, czy nie, to pogoda wymusza na nas zakładania coraz to lżejszych i coraz to bardziej odsłaniających ubrań. Szczególnie cieszy to mężczyzn, którzy mogą wtedy bezkarnie podziwiać damskie wdzięki.

127: Kosmetyki online – wszystko o znanych markach
Chciałabyś poznać dokładny skład Twojego ulubionego tuszu do rzęs? Interesuje Cię czy Twój szampon został wyprodukowany na bazie alkoholu? Już nie musisz specjalnie wybierać się do sklepu z kosmetykami, by znaleźć interesujące dla Ciebie informacje wystarczy po prostu zajrzeć do Internetu.

128: Profesjonalne szkolenia przedłużania rzęs
Jeśli interesujesz się branża kosmetyczną i chciałabyś zdobyć jakieś uprawnienia, dzięki którym możliwe będzie wykonywanie kosmetycznych usług – poznaj co oferują szkolenia przedłużania rzęs.

129: Peeling twarzy
Zabieg pielęgnacyjny złuszczania naskórka szybko i skutecznie pomaga skórze uwolnić się od martwego naskórka, ułatwiając tym samym pracę kremom. Przywraca twarzy zdrowy koloryt i wygładza.

130: Prezent idealny - zapach?
Wiele osób ma problemy z robieniem prezentów, szczególnie jeśli nie znają zbyt dobrze osoby, która ma zostać obdarowana. Jeśli chodzi o kobiety, to na pewno sprawdzi się biżuteria, zegarki, ubrania oraz zapachy.


Strona 13 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.