Kosmetyka


131: Gdzie kupować kosmetyki?
Kosmetyki oraz perfumy możemy kupować w wielu miejscach. Możemy wybrać drogerię, w której będą dostępne produkty popularnych marek, ponieważ na pewno będzie nas na nie stać.

132: Pachnący adres
Wszystkie osoby, które uwielbiają markowe perfumy powinny znać adresy najlepszych perfumerii. Oczywiście, wielu z nas na co dzień zaopatruje się w sklepach stacjonarnych, ponieważ mijamy je na co dzień po pracy lub innych zajęciach.

133: Czynniki wpływające na cerę
Cerą nazywa się skórę twarzy. Na jej wygląd, stan, kondycję i rodzaj wpływa wiele czynników, które możemy podzielić na dwie grupy: zewnetrzne i wewnetrzne.

134: Długie włosy w kilka minut
Każda dziewczyna marzy od długich i pięknych włosach, które będą wyglądały jak te, które posiadają największe gwiazdy filmowe oraz celebrytki, które możemy codziennie oglądać w internecie.

135: Przedłużanie rzęs – czy warto mieć obawy?
Wiele z pań narzeka na cienkie i łamliwe rzęsy, które stanowią dużą przeszkodę w wykonaniu perfekcyjnego makijażu. Pomimo wyboru tuszu do oczu z wyższych półek, ostateczny efekt często różni się od tego spodziewanego. Co robić?

136: Kłopot z wyborem zmywacza
Kobiety mają ogólnie bardzo duży sentyment do produktów, których działanie w stu procentach się sprawdziło u nich. Do tego typu produktów niewątpliwie należą zmywacze do lakieru, które kobiety chętnie kupują. Jest to produkt, który po jakimś czasie się kończy, dlatego zapasy stale trzeba uzupełniać.

137: Przedłużanie włosów metodami na zimno
Włosy to wizytówka kobiety. Powinny być zawsze zadbane i ładnie ostrzyżone. Fryzura musi być dobrana do kształtu twarzy oraz typu urody. Niestety niektórych z nas natura nie obdarzyła bujną czupryną. Kobiety, które marzą o długich i gęstych włosach mogą zdecydować się na przedłużanie włosów.

138: Skuteczne odmładzanie skóry
W walce z oznakami pogorszenia wyglądu skóry wraz z wiekiem wspierać nas może dynamicznie rozwijająca się i zdobywająca ogromną popularność medycyna estetyczna. Za pomocą nowoczesnych zabiegów kosmetycznych, pozwala zredukować pierwsze objawy starzenia się skóry i utrzymać młodość na dłuższy czas.

139: Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs stało się dość popularnym zabiegiem w wielu gabinetach kosmetycznych. Marzeniem każdej kobiety są piękne, długie i gęste rzęsy, które nie będą się zawijać podczas każdego malowania, albo tuż po nim.

140: Zabiegi na dłonie
Zimą skóra dłoni ulega licznym podrażnieniom, a także wysusza się. W takim wypadku należy podwójnie zadbać o ich codzienną pielęgnację, a także zakładać rękawiczki.


Strona 14 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.