Kosmetyka


141: Walka z cellulitem
Kobiety od zawsze marzą o szczupłej sylwetce, której będą mogły pochwalić się swoim przyjaciółką. Co druga kobieta jednak boryka się z problemem cellulitu, który pragnie ukryć przed oczami osób niepożądanych.

142: Wpływ solarium na zdrowie
Opalanie w solarium staje się nie tylko modne, ale także częściej zastępuje tradycyjne opalanie na słońcu. Ludzie są zwykle niecierpliwi i nie lubią czekać długo na pożądany efekt.

143: Makijaż permanentny
Makijaż permanentny określany jest innymi słowy jako makijaż stały. Polega na wprowadzeniu za pomocą określonych urządzeń pigmentów pod skórę.

144: Makijaż artystyczny
Makijaż artystyczny najczęściej jest wykonywany przez profesjonalnego wizażystę w gabinecie kosmetycznym. Na pierwszy rzut oka kojarzy się z czymś nietypowym, zaskakującym i efektownym.

145: Łączenie cieni do powiek
Cienie do powiek lubi zbierać każda kobieta, która wychodzi z założenia że choć ma ich dużo, to nigdy za wiele. Większość kobiet, zwłaszcza tych młodych zwykle ma dylemat, który brzmi : „Jakie cienie wybrać?”.

146: Kosmetyki rozświetlające do twarzy
Kosmetyki rozświetlające do twarzy charakteryzują się tym, iż zawierają pigmenty lub złote drobinki, które mają działanie rozświetlające. Stosowane są głównie po to, aby skóra twarzy wyglądała na świeżą i aksamitną.

147: Dobieranie odpowiedniego podkładu
Podkład jest niezwykle ważnym kosmetykiem i cieszy się ogromną popularnością wśród wyposażenia damskiej kosmetyczki. Głównie dlatego, że większość kobiet nie potrafi się bez niego obejść. Ukrywa nie tylko niedoskonałości skóry, ale także zapewnia jej dobry koloryt.

148: Kilka słów o depilacji
Depilacja jest elementem codziennego kobiecego życia i stanowi podstawową formę higieny. Najczęściej używa się jednorazowych maszynek lub depilatorów elektrycznych.

149: Mezoterapia pomoże zregenerować skórę
Chcesz wygładzić zmarszczki? A może po prostu chcesz wyglądać młodziej? Co, jeśli Twoim problemem są rozstępy i cellulit? Na pewno wiesz, że tego wszystkiego nie można się tak łatwo pozbyć. Ale wiesz też, że istnieją sposoby, aby wyglądać tak, jak sama byś tego chciała.

150: Dzisiejszy mężczyzna musi być zadbany
Postrzeganie mężczyzny w dzisiejszym świecie różni się od tego, które występowało powiedzmy sto lat temu. Kiedyś za najważniejszą męską cechę uważano zaradność, czyli umiejętność utrzymania domu, a więc żony i dzieci.


Strona 15 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.