Kosmetyka


151: Weekend w spa jest wSPAniały
Weekend w Spa jako sposób na spędzenie babskiego weekendu? Taki sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciółek, z siostrami, z mamą albo z teściową zyskuje coraz większą popularność.

152: Mężczyzna u kosmetyczki
To żaden wstyd! Dzisiaj, gdy non-stop ocenia się nasz wygląd, wyczucie smaku i sposób autoprezentacji, płeć męska musi wziąć się do roboty i zadbać o swą niewątpliwą urodę…

153: Oryginalne perfumy najlepszym prezentem na Gwiazdkę – przekonuje Perfumeria Douglas.
Prezenty bożonarodzeniowe nie muszą być corocznym problemem. Jak donosi renomowana internetowa Perfumeria Douglas, jednym z najmilej widzianych i najbardziej trafionych prezentów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn są oryginalne perfumy damskie i męskie oraz przeróżne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

154: Historia brudu
Utrzymywanie higieny osobistej jest dziś powszechną praktyką. Współczesnemu człowiekowi trudno wyobrazić sobie braku środków czystości oraz specjalnych pomieszczeń, które obecnie nazywamy łazienkami. Jeszcze niecałe 200 lat temu poziom czystości w Polsce pozostawiał wiele do życzenia.

155: Ruszyła pierwsza w Polsce autoryzowana internetowa Perfumeria Douglas.
Perfumeria Douglas otworzyła największy i jedyny w Polsce autoryzowany sklep internetowy.Dzięki Perfumerii Douglas polscy klienci nareszcie mogą kupić w sieci ekskluzywne kosmetyki i perfumy bez obaw o ich źródło pochodzenia.

156: Jak pielęgnować tłuste włosy
Częstość mycia włosów uzależnia się od szybkości tłuszczenia się ich. Mycie włosów co 7 dni jest w przypadku łojotoku właściwym odstępem czasu. Mężczyźni i kobiety, które posiadają włosy krótko przystrzyżone, mogą je myć najczęściej.

157: Kosmetyki ekologiczne
Kosmetyki naturalne i organiczne są bez dwóch zdań najlepszymi artykułami kosmetycznymi z kilku głównych powodów, które nie są wcale oczywiste.

158: Jak dbać o włosy latem?
Lato niby już się kończy, jednak temperatura na zewnątrz na to nie wskazuje. Tyle się mówi o odpowiednich filtrach w kremach do opalania, a mimo tego poparzenia słoneczne są powszechne. Kto jednak pamięta o włosach?

159: Makijaż permanentny - oszczędzacz czasu
Żyjemy w XXI wieku, czasach w których każdy gdzieś pędzi, jest już spóźniony z kimś na spotkanie i ma coś ważnego do zrobienia. Każda minuta jest na wagę złota i to właśnie pilna potrzeba zaoszczędzenia czasu jest najczęściej argumentem przeważającym na rzecz makijażu permanentnego.


Strona 16 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.