Kosmetyka


11: Redukcja zmarszczek za pomocą lasera
W obliczu wielowiekowych prób, podczas których ludzkość usiłowała bezskutecznie zatrzymać proces starzenia, powinniśmy pogodzić się wreszcie z prawdą; z czasem nie wygramy. Nie oznacza to jednak, że nie da się zlikwidować lub przynajmniej zminimalizować zewnętrznych przejawów jego upływu.

12: Kosmetyki dla każdej kobiety
Wszyscy uwielbiają kosmetyki. Oczywiście prym w tej dziedzinie wiodą kobiety, jednak myli się ten kto myśli, że mężczyźni nie zwracają na takie rzeczy uwagi. Przeglądając rankingi możemy zauważyć jasny podział na pielęgnacyjne i kolorowe.

13: Skuteczna walka z trądzikiem
Trądzik to uciążliwa i nieestetyczna dolegliwość, z którą zmagają się miliony ludzi na całym świecie. Najczęściej pojawia się w okresie dojrzewania ponieważ zmiany hormonalne powodujące nieprawdopodobną burzę w organizmie dorastającego człowieka pobudzają również gruczoły łojotokowe do nadmiernej pracy.

14: 3 skuteczne metody depilacji
Obecnie istnieje wiele sposobów na pozbycie się niechcianych włosków z różnych partii ciała. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej kobiet decyduje się na bardziej nowoczesne sposoby niż stosowanie zwykłej maszynki do golenia.

15: Kenzo – perfumy i nie tylko
Każdy większy dom mody posiada w swojej ofercie perfumy, Kenzo nie jest wyjątkiem. Powstał on w latach siedemdziesiątych poprzedniego wieku za sprawą japońskiego kreatora mody Kenzo Takady.

16: Kosmetyki Alterna - troska o wygląd i zdrowie
Ładna cera, zdrowe paznokcie, delikatny zapach i ładne włosy to atrybuty każdej kobiety. Zresztą podobne zalety bardzo dobrze świadczą również o mężczyźnie. Wiadomo jest, że wszystko to świadczy o człowieku, o jego podejściu do życia i wyglądu.

17: Coedzienn higiena - jak o nią dbać?
Każdego dnia człowiek styka się z niewidzialnymi gołym okiem, lecz groźnymi dla zdrowia bakteriami. Wychodząc do sklepu i biorąc do ręki zwykły koszyk, po innym kupującym narażasz się na ryzyko.

18: Gdzie są dostępne ekskluzywne kosmetyki
Jestem niesamowitą fanką nowinek kosmetycznych, naprawdę. Skończyłam szkołę kosmetyczną, ze specjalnością wizaż, ale jak to jest, że paradoksalnie po ukończeniu szkoły przestałam się malować, na rzecz innych zabiegów, bardziej pielęgnujących ciało, twarz.

19: Kosmetyki ekologiczne z owoców
Kto z nas zastanawia się, z czego właściwie wykonane są wykorzystywane przez nas kosmetyki? Jaki skład maja dezodoranty? Co jest w odżywce do włosów? Na tak postawione pytania można odpowiedzieć szybko i bez namysłu, że są tam wyciągi z chmielu, albo mleczko z avocado, ponieważ tak napisane jest na opakowaniu.

20: Co każda kobieta powinna posiadać w swojej kosmetyczce?
Już od najmłodszych lat kobiety marzą o tym, by w swoich kosmetyczkach posiadały wszystko to, co niezbędne będzie im do tego, by każdego dnia wyglądać świeżo i pięknie.


Strona 2 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.