Kosmetyka


21: Kosmetyki z rozmaitych substancji naturalnych
Spośród wszelakiego rodzaju kosmetyków największą popularnością cieszą się ostatnio naturalne kosmetyki. Są one wyrabiane z różnych materiałów i surowców roślinnych, i mają nad kosmetykami syntetycznymi znaczną przewagę, a mianowicie taką, że nie wywołują skutków ubocznych.

22: Wyrazić siebie zapachem
Zapach jest najbardziej intymną częścią nas, którą dzielimy się z innymi osobami w sposób zupełnie nieograniczony. Jest też oczywiście nasz wygląd, ale tutaj możemy się chronić za ubraniami i ciemnymi okularami. W przypadku zapachu nie mamy takiej możliwości, gdyż postawienie zapachowej bariery jest zwyczajnie niemożliwe.

23: Zapomnij o depilacji
Za każdym razem gdy przychodzi lato, żałujesz że dotąd nie zdecydowałaś się na laserową depilację? Może wreszcie czas to zmienić? Tym bardziej że korzyści z podjęcia takiego kroku są spore. Mówiąc krótko: w dłuższej perspektywie oszczędzasz czas, pieniądze i własną skórę. A gładką cerę możesz mieć już zawsze.

24: Luksusowe kosmetyki– być wierną jednym czy eksperymentować?
Mówi się, że jedną z cech łączących wiele kobiet jest niestałość. Niektóre kobiety są niestałe w uczuciach inne z kolei ciągle zmieniają gusta: raz lubią jeden rodzaj muzyki, za miesiąc już zupełnie inny. Są też takie, które ciągle zmieniają luksusowe kosmetyki i perfumy.

25: Kiedy wybrać ekskluzywne kosmetyki?
Poza tradycyjnymi rodzajami kosmetyków, coraz większą grupę stanowią produkty pozwalające na oddziaływanie na konkretną część ciała. Jest to dość popularna grupa kolekcji ułatwiających odchudzanie i modelowanie sylwetki, poprzez ujędrnianie pośladków i biustu oraz przyśpieszanie spalania tkanki tłuszczowej.

26: Naturalne składniki w kosmetykach
Kosmetyki stanowią główny składnik asortymentu w drogeriach. Można powiedzieć, że bez kosmetyków półki sklepowe znacznie by się przerzedziły... Jednakże o powodzeniu kosmetyków na rynku stanowi reklama oraz rozmaite działania promocyjne.

27: Depilacja światłem – co powinnaś o niej wiedzieć?
Choć depilacja ciała jest dla większości kobiet codziennością, wciąż najpopularniejszymi metodami pozostają techniki, które nie przynoszą trwałych rezultatów – golenie maszynką, kremy bądź wosk. Rozwiązaniem, które pozwoli na stałe cieszyć się gładką skórą, jest depilacja światłem.

28: Handlowcy - sprzedaż kosmetyków
Kosmetyki są dostępne w masowej dystrybucji dzięki rozwiniętym sieciom sprzedaży. W związku z tym należy pamiętać o należytym wykorzystaniu owej sieci dystrybucji.

29: Nieinwazyjne metody odmłodzenia cery
To normalne, że z upływającym wiekiem skóra przestaje być sprężysta, że zaczynają pojawiać się zmarszczki. Ten proces to bezpośredni efekt mniejszej produkcji elastyny i kolagenu – substancji odpowiadających za elastyczność skóry. Okazuje się jednak, że proces starzenia się skóry można powstrzymać.

30: Kosmeceutyki - co to takiego
Kosmeceutyki, to wykorzystywane w specjalistycznych gabinetach preparaty z pogranicza medycyny i kosmetyki. Stosowane są zarówno w celu wspomagania leczenia w przypadku różnych schorzeń dermatologicznych, jak i do specjalistycznej pielęgnacji skóry zdrowej.


Strona 3 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.