Kosmetyka


41: Masło shea - pochodzenie, właściwości oraz zastosowanie.
Ostatnio coraz bardziej znanym półproduktem kosmetycznym jest masło karite. Pozyskiwane jest ono z afrykańskiego drzewa masłosza parka. W tamtych regionach masło shea bądź inaczej karite, wykorzystywane jest na mnóstwo sposobów – przede wszystkim w kuchni, oraz w pielęgnacji i leczniczo.

42: Gillette… Zwalczanie dyskomfortu podczas golenia
Codzienne golenie może zmniejszyć ilość pojawiającego się zarostu oraz zwiększyć poczucie komfortu. Regularne wykonywanie tej czynności wiąże się z gładką cerą oraz z jej mniejszym podrażnieniem.

43: Po urodę do kuchni
Każdy z nas lubi ładnie wyglądać, stosujemy więc różne kremy, mazidła, maseczki. Najczęściej są to produkty już gotowe, nabyte w sklepie, drogerii, od konsultantki bądź kupione w sieci.

44: Kosmetyki hotelowe wysokiej jakości
Zawsze kiedy wybieramy się w jakąś podróż, to zabieramy ze sobą swoje kosmetyki i to nie tylko tak osobiste jak krem do twarzy czy pomadkę, ale również i mydło czy pastę do zębów.

45: Domowe kosmetyki, czyli sposób na skuteczbną i tanią pielęgnację
Moda na kosmetyki naturalne spowodowała, iż wiele osób zaczęło czytać opakowania kosmetyków. Skład ma ogromne znaczenia – po co bowiem stosować preparat ze sztucznymi substancjami? Poprawiają one kolor i konsystencję kremów, ale czy działają korzystnie?

46: Kosmetyki w ilościach hurtowych
Często jest tak, że w momencie gdy potrzebujemy jakiegoś kremu, albo szamponu udajemy się do sklepu, stajemy przed półką z ogromnym wyborem i czytając wybiórczo etykiety staramy się wybrać taki produkt, który może się najlepiej sprawdzić w naszym przypadku.

47: Praktyczne artykuły higieniczne
W każdym domu są rzeczy, których nie tylko nie powinno, ale wręcz nie może zabraknąć. Zawsze w zanadrzu powinniśmy mieć więcej papieru toaletowego, mydła, pasty do zębów oraz inne kosmetyki.

48: Jakie wybieramy kosmetyki?
Jeżeli chcemy wybierać sobie jak najlepsze produkty kosmetyczne, jeżeli naprawdę zależy nam właśnie na tym, żeby na tym zyskała wiele nasza skóra, nasza cera, nasz wygląd, to zdecydowanie musimy wybierać jak najlepsze rozwiązania.

49: Czy warto stosować kosmetyki naturalne?
Mamy wiele naszych sprawdzonych kosmetyków, które często stosujemy, które lubimy, które dla nas są sprawdzone i godne uwagi, ale czy faktycznie są one tak dobre dla naszej skóry i dla naszej cery, dla naszego wyglądu?

50: Zadbana jama ustna
Wrigley to maka, która nieustannie się rozwija. Konsumenci kochają Wrigley za wspaniałe gumy do żucia, które odświeżają oddech lepiej niż inne gumy do żucia.


Strona 5 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.