Kosmetyka


51: Połóż kres trądzikowi
Wypryski na twarzy i dekolcie oraz na plecach są prawdziwą zmorą młodych osób. Kiedy w organizmie zachodzą zmiany hormonalne, to często ich ujście znajduje się właśnie na naszej skórze.

52: Aby włosy były mocne i lśniące...
Jak pielęgnować włosy? To pytanie zadawały i wciąż sobie zwłaszcza kobiety, dla których włosy to element budujący ich kobiecość. Istnieją sposoby, które warto wypróbować.

53: Leczenie twarzy z wyprysków
niewątpliwe warto jest je łączyć, aby uzyskać wspaniałe i szybki efekty. Piękną cerę uzyskamy, jeśli regularnie oczyszczali będziemy pory.

54: Nie wyciskaj
Nie każdy może cieszyć się naturalnie perfekcyjną skórą. Często ludzie zmagają się z wypryskami, które nie tylko szpecą, ale również bolą. Takie bolące wypryski zazwyczaj są swędzące i ciężko jest się powstrzymać od ich drapania.

55: Walcz o nawilżenie
Problem suchej skóry dotyka wiele osób. Często po okresie zimowym cierpimy z powodu przebarwień skórnych, które szpecą i przeszkadzają paniom w nakładaniu makijażu.

56: Wybierz luksusowe perfumy, a nie podróbkę, a zyskasz
Perfumy jeszcze niedawno były odznaką luksusu. I wciąż tak jest nawet pomimo tego, że dzisiaj stały się one bardziej dostępne. Dzisiaj rynek zalewają różnego rodzaju produkty perfumeryjne. Nie wszystkie jednak to luksusowe perfumy.

57: Żelowanie naturalnej płytki paznokcia
Żele zwykłe od żeli przeznaczonych do naturalnej płytki(easy off, soak off) różni elastyczność i forma zdejmowania. Żelami typu easy off nie można przedłużać naturalnych paznokci ani mieszać ich ze zwykłymi żelami.

58: Piękniej na wiosnę
Wiosna to magiczna pora roku. Przyroda budzi się do życia, ptaki radośnie ćwierkają, krzewy puszczają pąki, a powiew ciepłego powietrza i promienie słoneczne napawają optymizmem i sprawiają, że po długiej zimie znów nabieramy apetytu na życie.

59: Co robić, czego nie robić w makijażu twarzy cz. 2!
Kosmetyki do makijażu oczu, ust, czyli potocznie nazywana kolorówka to dopełnienie makijażu. Bez kosmetyków kolorowych można się obyć, ale szkoda byłoby rezygnować z tak bogatej gamy kolorystycznej wszystkich cieni do powiek, połyskujących szminek, czy błyszczyków.

60: Co robić, czego nie robić w makijażu twarzy cz. 1!
Dobrze wykonany makijaż to podstawa dobrej prezentacji każdej kobiety. Poprzez makijaż możemy nie tylko podnieść swoją samoocenę, ale także zaprezentować się lepiej innym osobom.


Strona 6 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.