Kosmetyka


61: Jak o siebie zadbać?
Zadbany wygląd to doskonała wizytówka dla każdego, bez względu na płeć. Na dobrej prezencji coraz częściej zaczyna zależeć mężczyznom, nie tylko kobietom. Elegancki i schludny wygląd sprawia, że w życiu prywatnym, ale też zawodowym otaczający nas ludzie przychylniej na nas patrzą i przyjaźniej nas odbierają.

62: Dlaczego warto dbać o zarost?
Broda w stylu Gandalfa jest nie do pomyślenia, ale zadbany, kilkudniowy zarost działa na kobiety... Jak zatem pielęgnować brodę, nie przekraczając cienkiej granicy między nieogolonym facetem a jaskiniowcem?

63: Odparzenia u niemowląt
Skóra maluszka jest bardzo delikatna i warto jest o jej kondycję dbać. Pamiętajmy, iż nasz maluch sam się nie przewinie i dlatego czyńmy to odpowiednio często.

64: Kobiety nie chcą się pocić
Przepocona skóra nie jest zbyt atrakcyjna. Wygląda ona nieświeżo i nie pachnie przyjemnie i taką skórą nie można się z pewnością cieszyć. Wiele osób ma obecnie problem z nadmiernym wydzielaniem potu.

65: Pielęgnacja i regeneracja skóry podczas zimnych dni
Mróz, śnieg, wiatr, promienie ultrafioletowe - oto z czym zmaga się nasza skora zimą. Potrzebuje wtedy szczególnej pielęgnacji, a po białym szaleństwie należy jej się regeneracja.

66: Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy to nowa technologia malowania paznokci. Połączenie lakieru z żelem powoduje że lakier nie odpryskuje, nie rysuje się, szybko schnie, paznokcie wyglądają naturalnie a ich trwałość to aż 14 dni.

67: Manicure i pedicure nie tylko dla płci pięknej
Dbałość o swój wygląd to nieodłączny komponent naszego życia. Każdy bowiem usiłuje stwarzać własne ciało pociągającym dla siebie i innych. Wskutek tego codziennie dbamy o każdą część własnego ciała.

68: Trądzik - problem ludzi dorosłych
Trądzik to coraz większy problem ludzi dorosłych. Coraz częściej problem z cerą mają osoby trzydziestoletnie, u których okres dojrzewania dawno się już skończył. Dlaczego tak jest?

69: Działanie antyprespirantu
Kiedy nasze pachy pocą się nadmiernie, to często na naszej garderobie pojawiają się szpetne plamy. Plamy te trudne są do usunięcia i niszczą tkaniny ubrań.

70: Dolegliwości związane z poceniem a sport
W okresie letnim można zauważyć zwiększoną możliwość pocenia się. Jednakże są i takie osoby, które pocą się intensywnie. Aby zniwelować pocenie, należy odpowiednio stosować dezodoranty, dbać o dietę i uprawiać fitness.


Strona 7 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.