Kosmetyka


81: Właściwe przewijanie dziecka
Nasz maluszek może mieć suchą pupkę przez całą dobę, jeśli wybierzemy dla niego odpowiedniej firmy pieluszki i kosmetyki pielęgnacyjne. Warto jest sięgać po pieluszki, które są bardzo chłonne i dzięki którym skóra naszego dziecka nie będzie narażona tak bardzo na wilgoć i kontakt z odchodami.

82: Bepanthen pomoże maluchowi
Kiedy naszemu dziecku dolegają skórne podrażnienia, to niewątpliwie należy mu się fachowa pomoc. Powinniśmy sięgnąć po środki, które złagodzą stan zapalny skóry i które przyniosą niemowlaczkowi ulgę.

83: Dobry antyperspirant jest bezcenny
Różnego rodzaju dezodoranty znajdują się na naszym polskim rynku. Wiele firm oferuje nam wspaniałe zapachy. Warto jest przebierać w ofertach ponieważ znaleźć można naprawdę wiele wspaniałych dezodorantów.

84: Prosty sposób na przepocone pachy
Pocenie się to naturalny proces, który występuje u ludzi. Dzięki poceniu się następuje regulacja temperatury ciała człowieka, ale czasami proces pocenia się zostaje zachwiany. Nie wiadomo, co dokładnie sprawia, iż jedni pocą się bardziej a inni mniej.

85: Walka ze spoconymi pachami
Spocone pachy o przykrym zapachu często nas prześladują. Najgorzej się czujemy, kiedy są to nasze własne pachy. Nikt nie lubi wzbudzać sensacji swoim zapachem.

86: Pielęgnacja skóry zimą
Mróz, wiatr i ogrzewanie wysuszają i uszkadzają skórę. W zasadzie jest to błędne koło: ogrzewanie eliminuje wilgotność, której i tak jest niewiele o tej porze roku powodując wysuszanie skóry. Natomiast skóra w kontakcie z zimnym powietrzem zewnętrznym może piec i łuszczyć się.

87: Pielęgnacja włosów
Atutem piękna każde kobiety są jej włosy. Nie ma znaczenia jaki mają kolor, czy są długie, czy też krótkie, należy im się właściwa pielęgnacja, by zawsze wyglądały, tak jak tego byśmy chcieli.

88: Kosmetyki na skórę wrażliwą
W dzisiejszych czasach coraz częściej borykamy się z problemami skórnymi. Cywilizacja rozwija się w coraz szybszym tempie co powoduje, że środowisko w którym żyjemy jest zanieczyszczone spalinami i innymi śmieciami. Przez to naszą skórę pozbawiamy ochrony.

89: Kremy i maści na odparzenia
Już od pierwszych dni życia dziecka należy zadbać o właściwą pielęgnację skóry dziecka. Odpowiednia higiena i kosmetyka uchronią nasze dziecko przed podrażnieniami.

90: Krem na odparzenia dla niemowląt
Kiedy tylko pojawią się odparzenia u Twojego dziecka, zastosuj właściwy dla skóry dziecka krem, który zwalczy podrażnienia i uchroni nasze dziecko przed bólem i dyskomfortem. Odpowiednia pielęgnacja dziecka jest konieczna już od pierwszych dni życia.


Strona 9 z 16
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.