Gdzie są dostępne ekskluzywne kosmetyki

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Natalia

Czytano: 710 razy | Kategoria: Kosmetyka | Ilość słów: 316 | Data: 22.09.13 | 0 komentarzyJestem niesamowitą fanką nowinek kosmetycznych, naprawdę. Skończyłam szkołę kosmetyczną, ze specjalnością wizaż, ale jak to jest, że paradoksalnie po ukończeniu szkoły przestałam się malować, na rzecz innych zabiegów, bardziej pielęgnujących ciało, twarz.


Uwielbiam peelingi, maseczki, wszelkiego rodzaju olejki zapachowe, no po prostu kocham to! jakiś czas temu moja bardzo bliska przyjaciółka postanowiła otworzyć własny salon masażu, długo zbierała się do tego, wiadomo, sprawy urzędowe pochłaniają znaczną część czasu. Ona jednak się nie poddała i konsekwentnie dążyła do sfinalizowania obranego celu.

W kwestii doboru kosmetyków poprosiła mnie o radę, więc razem wybierałyśmy do salonu naprawdę ekskluzywne kosmetyki. Moja ukochana przyjaciółka naprawdę chce dać swoim klientom to, co najlepsze, więc wertowałyśmy wiele ofert firm kosmetycznych i hurtowni, testowałyśmy całe tony najróżniejszych kosmetyków, w końcu zdecydowałyśmy się wspólnie na wybór trzech linii kosmetycznych, w tym jednej, która jest przeznaczona dla alergików, osób posiadających wrażliwą skórę, delikatną i ogólnie bezzapachowa, antyuczuleniowa.

Zasugerowałam jej, że na masaż może przyjść każdy, a jeśli nie będzie mogła dobrać odpowiedniego kosmetyku, straci klienta, więc poszła za moją radą. Wszystko się udało, bardzo pozytywnie, salon otwarty, klienci napływają zewsząd, bo jak wiadomo marketing szeptany to największa reklama.

Ja sama jestem częstą klientką na masaż, ponieważ ze względu na wykonywaną pracę, mam problem z bólem pleców. Natomiast nasza wspólna znajoma, po odwiedzinach w tym salonie stwierdziła, że tak ekskluzywne kosmetyki muszą być strasznie drogie, oczywiście wyprowadziłam ją z błędu, ponieważ wcale tak nie jest. Nie należą oczywiście do najtańszych, ale są warte swojej ceny, bo działają wspaniale. Przede wszystkim mają niesamowite walory zapachowe, na przykład krem do masażu czekolada z chilli, albo peeling pomarańczowo mandarynkowy. Jak dla mnie to mistrzostwo świata, naprawdę wspaniałe.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

http://artelis.pl/artykuly/57202/Zadbaj-o-to-by-Twoja-skora-byla-czysta
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.