Medycyna


91: Leki w ciąży
Czasami, gdy rozmawia się z kobietami w ciąży można usłyszeć, że czują one duże wyrzuty sumienia, tylko z tego powodu, że zażywają jakieś tabletki. Nawet jeżeli są to tylko witaminy i nawet jeżeli zostały im one przepisane przez lekarza.

92: W trosce o zdrowie
Jeżeli należymy do tych osób, które ciągle poszukują leków, które najszybciej im pomogą na daną przypadłość, a jednocześnie będą bardzo przystępne cenowo, to z pewnością powinniśmy wiedzieć, że wśród leków na wątrobę króluje Hepatil.

93: Leki dla wymagających
Jeżeli chodzi o leki, które mamy przyjmować, to mamy względem nich kilka najważniejszych zasad, którymi się kierujemy z czego dwie pierwsze to z pewnością niesamowita skuteczność i wspaniała cena, która pozwoli nam na regularne zażywanie tego leku i jednoczesne nie martwienie się o stan naszego portfela.

94: Ginekolog i jego praca
Na szczęście kobiety z pokolenia na pokolenie coraz lepiej zdają sobie sprawę z faktu, jak niezwykle ważne są wizyty u ginekologa i to nie tylko wtedy, gdy spodziewamy się dziecka, ale również i wtedy, gdy teoretycznie nic nam nie dolega i nic nas nie boli.

95: Ginekolog i pacjentki
Jakoś tak się przyjęło w społecznym myśleniu, że do ginekologa chodzą tylko i wyłącznie pacjentki po dwudziestce i starsze, ale z pewnością nie nastolatki, bo przecież po co miałyby one umawiać się u niego na wizytę.

96: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, czyli opieka medyczna dla każdego
Prywatna opieka medyczna to najpewniejszy sposób ochrony zdrowia każdego człowieka, bez względu na wiek, płeć, czy zasobność portfela. W dobie nieustannie pogarszającej się kondycji państwowej służby zdrowia, coraz więcej osób decyduje się na prywatne ubezpieczenie.

97: Ochrona uszu
Co zrobić jeśli hałas staje się nieznośny? Gdy nie możesz się uczyć z powodu hałasu za oknem, gdy nie możesz spokojnie spać, bo ktoś obok bez przerwy chrapie?

98: Krople do oczu
Czy zdarzyło się Wam może chociaż raz pieczenie w oku? To takie bardzo nieprzyjemne uczucie gdy nasze oko piecze i łzawi! Jest to bardzo często spowodowane przemęczeniem oczu, na przykład na skutek dłuższych posiedzeń przed komputerem, lub też ich podrażnieniem.

99: Na zgagę
Może nieraz zdarzyło się nam ze na "złapała" zgaga - nieprzyjemne uczucie pieczenia w żołądku. Pojawia się ono nieoczekiwanie na przykład w nocy. Środki żołądkowe dostępne są w aptekach.

100: Metody antykoncepcyjne
Wiele młodych osób nie zna metod antykoncepcyjnych, ale decyduje się na podjęcie aktywnego życia seksualnego. Nie możemy krok w krok podążać za małoletnią osobą i pilnować jej cały czas, ale możemy jej zagwarantować bezpieczeństwo podczas stosunków płciowych.


Strona 10 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.