Medycyna


101: Antykoncepcja daje wolność
Jeszcze do niedawna było tak, że kobiety trochę się obawiały współżycia, bo obawiały się, że zajdą w niechcianą ciążę, albo jeżeli akurat poznały przygodnego partnera, to że zarażą się czymś od niego.

102: Leki przeciwbólowe na stawy, kości i mięśnie
Jeśli chcemy zlikwidować ból mięśni, stawów i kości, to wato jest pomyśleć o użyciu specjalistycznych preparatów przeciwbólowych. Takie specjalistyczne preparaty przeciwbólowe przyniosą nam upragnioną ulgę w bólu zazwyczaj już po pierwszym użyciu.

103: Uważaj na wagę w trakcie ciąży
Popularnie panuje przekonanie, iż kobieta w ciąży może nawet znacznie swoją wagę zwiększyć w naturalny sposób ponieważ dziecko waży i ważą również wody płodowe.

104: Czego uczą szkoły rodzenia
Aktualnie można zaobserwować gwałtowny wzrost popularności szkół rodzenia. Kobiety są coraz bardziej świadome potrzeb swojego ciała oraz wymogów zdrowego życia i dlatego też staraj się rozważnie przygotować do porodu oraz przyszłej roli mamy, a także dbać o siebie w trakcie ciąży.

105: Profesjonalne szkoły rodzenia
Wiele kobiet panicznie boi się porodu. Niektóre właśnie ze względu na ten strach nie decydują się na zajście w ciążę, chociaż same dzieci w zasadzie lubią i chętnie by się nimi zajmowały.

106: Co zrobić by nasz czworonożny przyjaciel był zdrowy?
Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że nasze zwierzaki czują i chorują tak jak dorosłe osoby. Same nie poradzą sobie z chorobą dlatego to my powinniśmy zadbać o to by czuły się jak najlepiej.

107: Badanie DNA - po co jest?
Coraz więcej ludzi decyduje się na badanie DNA w celu ustalenia ojcostwa. Potrzeba takich badań jest nie tylko w sprawach sądowych, ale także w celu ustalenia ewentualnych chorób genetycznych.

108: Profilaktyka - inwestycja w zdrowie pracownika
Do 20 listopada trwała specjalna akcja edukacyjna Medicover we współpracy z Praktiker pod hasłem „Praktikerujemy zdrowie”. W ramach akcji zorganizowanej dla pracowników firmy Praktiker, lekarze Medicover uświadamiali uczestnikom znaczenie profilaktyki i zachęcali do regularnych badań.

109: Woreczek żółciowy - niezwykle ważny narząd
Bóle prawego nadbrzusza najczęściej kojarzony jest z wątrobą. Bywa to jednakże po częstokroć spowodowane tym, że to nie wątroba lecz pęcherzyk żółciowy zaczyna szwankować. Narząd ,kształtem przypominający nieco gruszkę, zwyczajowo określony mianem woreczka, odpowiedzialny jest za gromadzenie żółci.

110: Zadania mebli laboratoryjnych
Przygotowanie każdego rodzaju laboratorium do pracy, wymaga w pierwszej kolejności wyposażenia go w profesjonalne, odpowiednie meble laboratoryjne, meble, które nie tylko będą odpowiednio się prezentowały, ale które będą przede wszystkim solidne i odporne na wszelkiego rodzaju czynniki, z którymi w laboratorium mamy do czynienia.


Strona 11 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.