Medycyna


121: Gdzie tanio kupić leki
Gdzie tanio i bezpiecznie kupować leki? Wiadomo najlepiej kupować leki w aptece. Ale niestety większość aptek nie jest tania. Warto więc wybrać się do taniej apteki i kupić w dobrej cenie wszystkie potrzebne nam leki.

122: Zabieg w komorze kriogenicznej
Zimnolecznictwo jest znane od wieków. Współcześnie krioterapia dzieli się na miejscową i ogólną. W drugim wypadku zimno działa na cale ciało, a zabieg odbywa się w specjalnej komorze kriogenicznej.

123: Naturalne ekstrakty zamiast tabletek
Medycyna naturalna od kilkunastu lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem szczególnie w leczeniu dolegliwości i chorób, które nie wymagają stosowania konwencjonalnych środków.

124: Psychoterapeuta, czy psycholog
Wiele osób myli psychologa z psychoterapeutą. W takim przypadku nie wiemy w jakich sytuacjach udać się do jakiego specjalisty. Musimy zdawać sobie sprawę, że każda psychoterapia ma za zadanie zarówno leczyć, ale również poprawiać funkcjonowanie danej osoby, która na terapię się zdecydowała.

125: Psychoterapeuta to nie psychiatra
Korzystanie z różnych terapii staje się obecnie coraz bardziej popularne. W wielu przypadkach możemy, jednak nadal spotkać się z sytuacjami, gdzie nie odróżnia się roli psychoterapeuty i psychiatry.

126: Atak serca - powody i zapobieganie
Czy zastanawiałeś się, czemu co raz więcej stosunkowo młodych osób ma atak serca? Czy jest to znak czasu, a może w codziennym życiu zapominamy o okresowych badaniach, zdrowym odżywianiu się czy sporcie? Zobaczmy, co na ten temat twierdzą kardiolodzy?

127: Kriogenika – rys historyczny
Instalacje kriogeniczne są obecnie bardzo popularne i znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach wiedzy i przemysłu. Początki kriogeniki datuje się na lata 1877 kiedy Pictet w Szwajacarii i Caillelet we Francji uzyskali temperaturę zbliżoną do około 90K.

128: Tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny - nowoczesna metoda obrazowania medycznego
Tomograf komputerowy oraz rezonans magnetyczny to dziś najpopularniejsze metody diagnozowania obrazowego. Dzięki nim możliwe jest warstwowe oglądanie wszystkich tkanek organizmu, a to z kolei pozwala wykryć wszelkie patologie, a także niejednokrotnie uratować komuś życie.

129: Czym jest nadczynność tarczycy?
Nadczynność tarczycy jest schorzeniem, które może dopaść każdego, dlatego też, jak najbardziej warto zastanowić się nad tym, czym tak naprawdę jest nadczynność.

130: Gdzie znaleźć tanie soczewki w sieci?
Dzisiejszy tekst jest typowym poradnikiem dla osób, którym zdarza się nosić, czy też regularnie noszą soczewki kontaktowe. W internecie działa sporo e-sklepów, aczkolwiek czy to właśnie tutaj idzie kupić najlepsze soczewki? Zachęcam do lektury.


Strona 13 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.