Medycyna


131: Bańki stawiają chorych na nogi.
Naturalne metody leczenia wypierane przez medycynę konwencjonalną, nieustannie wracają do łask. Bańki lecznicze używane w Europie do walki z różnymi chorobami zostały wyparte przez antybiotyki, dziś znów po nie sięgamy, gdyż są nieszkodliwe.

132: Kliknij po lek
Maraton po sklepach? Czemu nie, jeśli w grę wchodzi zakup butów, ubrań, kosmetyków, ale nie jeśli mam zakupić leki w aptece, gdzie z reguły są najdłuższe kolejki. Dlatego teraz korzystam wyłącznie z apteki internetowej.

133: Chirurgia dnia jutrzejszego
Cały świat rusza do przodu z coraz większą, coraz bardziej zawrotną prędkością, od której można dostać w którymś momencie prawdziwej zadyszki.

134: Bulwersujące czy postępowe?
Ludzkość od początku zarania cechuje postęp cywilizacyjny. Kolejne wynalazki ludzkości przyczyniały się do rozwoju społeczeństw, ułatwiały życie i miały na celu osiąganie coraz wyższego stopnia rozwoju.

135: Skuteczne leczenie zimnem
Każdej zimy wiele osób podziwia ludzi, którzy sami, ze swojej nieprzymuszonej woli, oddają się kąpielom w lodowatym jeziorze albo morzu. Tymczasem zimno potrafi wspomóc organizm w walce z wieloma chorobami.

136: Kiedy do dermatologa?
Nie jest powiedziane, że na problemy skórne cierpimy od zawsze. Mogą pojawić się one na dowolnym etapie naszego życia i charakteryzować się różną intensywnością.

137: Białe zęby dzięki wybielaniu
Coraz więcej osób przykłada wagę do stanu swojego uzębienia. Oczywiście podstawą są rutynowe zabiegi higieniczne, które możemy wykonać w domu - szczotkowanie i nitkowanie zębów, a także płukanie jamy ustnej specjalnymi płynami, które mają na celu ochronę przed bakteriami oraz osadem.

138: Skuteczne leczenie u dentysty
Od zawsze ludzie bali się chodzić do dentysty, ponieważ wizyty kojarzyły się im z bólem i nieprzyjemnościami. Oczywiście, obecnie do dyspozycji stomatologów jest nowoczesny sprzęt i zaawansowane rozwiązania jeśli chodzi o leczenie, nawet najbardziej poważnych przypadków.

139: Popularne naturalne metody leczenia
Naturalne metody lecznicstwa wykorzystywane są od już od bardzo długiego czasu, nieraz jako alternatywa dla konwencjonalnej medycyny współcześnie stosowanej.

140: Inhalacje a inhalatory
Inhalacje są zazwyczaj wykonywane w domach, przez osoby dorosłe, jak również dzieci. Pomagają przywrócić dobry stan oskrzeli, gardła, i całego układu oddechowego. Do inhalacji wykorzystywane są napary, zioła, roztwory, para z wody mineralnej.


Strona 14 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.