Medycyna


151: Internetowy rynek suplementów diety a apteka internetowa
Specjaliści analizujący rozwój rynku farmaceutycznego w Polsce oceniali, że w latach 2011 – 2012 potencjał największego rozwoju związany jest z segmentem suplementów diety. Zakładano generalny spadek dynamiki wzrostu na rynku aptecznym.

152: Oszczędność czasu i pieniędzy przez Internet
Wzrost znaczenia Internetu i jeszcze większe uproszczenie wszystkich procesów z tym związanych przyczyniły się do rozwoju różnego rodzaju systemów sprzedaży internetowej.

153: Zęby pod lekarską kontrolą
Mimo że profilaktyka dbania o zęby oraz higienę jamy ustnej jest zakrojona na całym świecie na naprawdę gigantyczną skalę, wciąż wiele osób posiada problemy ze swoimi zębami. Najczęściej pacjenci skarżą się na bóle zębów, próchnicę, ubytki, krzywe zęby, bruksizm, choroby dziąseł, przyzębia oraz na kamień nazębny.

154: Profesjonalne usługi medyczne
Opieka zdrowotna zapewniana przez państwowe i prywatne centra medyczne to kwestia istotna dla każdego mieszkańca miasta. Zachęcam do czytania artykułu.

155: Prawidłowa diagnoza to podstawa w fizjoterapii
Badanie diagnostyczne to razem z wywiadem lekarskim, podstawa do zaplanowania i rozpoczęcia terapii przez fizjoterapeutę. Bez dokładnego badania, niemożliwe stanie się postawienie prawidłowej diagnozy, a terapia może okazać się bezcelowa.

156: Choroba zwyrodnieniowa stawów kolanowych a fizykoterapia
Pomimo, że kolano nie należy do stawów o najbardziej skomplikowanej funkcji, a ruchy w nim odbywają się tylko w jednej płaszczyźnie, to ze względu na swoją złożoną budowę jest jednym ze stawów najbardziej podatnych na choroby zwyrodnieniowe.

157: Kinesiology Taping - co to właściwie jest?
Kinesiology Taping jest to specjalna metoda terapii urazowej, stosowana przez fizjoterapeutów w leczeniu bólu mięśni i stawów, która zyskuje coraz większą popularność w rehabilitacji różnego rodzaju urazów.

158: Stabilizator zamiast gipsu
Stawy kolanowe człowieka codziennie wykonują niezwykle ciężką pracę. To właśnie one muszą zmagać się z przeciążeniami nie tylko w trakcie uprawiania sportów, ale również przy chodzeniu, dźwiganiu i wykonywaniu innych czynności.

159: Badania prenatalne w ciąży
Ciąża to czas, kiedy organizm daje przyszłym matkom rozmaite sygnały – jedne okazują się być niegroźne, inne być może oznaczają zagrożenie. Niepokoje związane z prawidłowym rozwojem dziecka pojawiają się zwykle podczas pierwszej ciąży.

160: Olejek rycynowy - właściwości i działanie
Olej rycynowy to wyrób którego określenie wywodzi się od nazwy byliny zwanej rącznikiem pospolitym. Olej rycynowy to jedynie artykuł roślinny, który jest pozyskiwany na terenie całego globu z nasienia tej rośliny.


Strona 16 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.