Medycyna


21: Obowiązkowy element stroju chirurga
Przygotowanie się lekarza do operacji wymaga nie tylko przeprowadzenia wywiadu z pacjentem, zapoznania się z jego historią choroby, wykonania wszystkich podstawowych badań lekarskich, ale także przygotowaniem odpowiedniego stroju, który będzie wolny od wszelkiego rodzaju bakterii.

22: Rozwiązanie dla bolących nóg
Problemy ze stawami, zniekształcenia kości stopy, krzywe palce u nóg oraz problemy z kręgosłupem są przyczyną bardzo poważanych dolegliwości.

23: Wygodne buty do pracy
Dobrze dobrane obuwie do stopy, takie, które jest nie tylko wygodne, ale także przewiewne, nie powoduje żadnego rodzaju obtarć, powstania pęcherzy, odparzeń, oraz nie uciska na palce jest bardzo ważnym elementem dla każdego pracownika, który w pozycji stojącej spędza kilka godzin każdego dnia.

24: Obuwie ochronne do pracy na budowie
Do pracy na budowie niezbędne jest specjalne obuwie. Podobnie rzecz ma miejsce jeśli chodzi o inne dziedziny pracy, które wiążą się z zabrudzeniami, oraz niebezpiecznymi warunkami - z zagrożeniem dla zdrowia włącznie.

25: Piękny, zdrowy uśmiech
Śliczny uśmiech to nie tylko chluba, to również bardzo dobry indeks stanu naszego zdrowia. Na nieszczęście zęby narażone są na masę zagrożeń. Pośród nich występuje uznawana za chorobę społeczną próchnica.

26: Zioła i przyprawy dla każdego!
Smak i zapach to zmysły, które odgrywają dużą rolę w naszym życiu. Gdyby nie one, nie bylibyśmy w stanie rozróżnić co będzie dla nas smaczne a co nie. Nasze potrawy wzbogacamy o różnego rodzaju przyprawy, a za sprawą odpowiednich zmysłów jesteśmy w stanie je zasmakować i poczuć ich zapach.

27: Żegnamy chorobę lokomocyjną
Wiele różnych chorób nękać może i nęka ludzik organizm. Jedna z nich jest stosunkowo niegroźna, ale bardzo uporczywa. Choroba lokomocyjna skutecznie potrafi odebrać nam przyjemność z podróży.

28: Dlaczego odczuwa się bóle żołądka?
Uczucie ciężkości, kłucie w żołądku, ssanie, czy też nawet nudności te objawy chyba miał każdy. Nie każdy chyba jednak wie, co może być powodem takiego stanu. Przyczyn tego stanu może być wiele.

29: Mdłości w drodze
Lokomocyjna choroba jest chorobą świetnie znaną na całym świecie. Na chorobę lokomocyjną cierpią nie tylko Polacy, ale to właśnie Polacy najchętniej wybierają Aviomarin.

30: Bóle mięśni często dokuczają sportowcom
Bóle mięśni potrafią być bardzo dokuczliwe. Najczęściej dotykają one sportowców, którzy robią wszystko, aby zniwelować ból, który czasem jest tak silny, że staje na przeszkodzie do uprawiania aktywności.


Strona 3 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.