Medycyna


31: Domowe sposoby na przeziębienie
W razie przedłużającego się przeziębienia (które przecież może okazać się grypą) warto udać się do lekarza po porady i recepty. Można jednak wspomagać się medycyną domową, często bardzo skuteczną.

32: Walka o radosną podróż malucha
Podróże bywają bardzo przyjemne, ale czasami nie możemy się w pełni nimi cieszyć z powodu różnego rodzaju dolegliwości ze strony układu pokarmowego i czasami także ze strony układu nerwowego.

33: Dokuczliwy ból miesiączkowy
Dla każdej kobiety naturalną rzeczą jest miesiączka. Boryka się z nią każda kobieta albowiem taki właśnie jej organizm. Z tego też względu miesiączka jest dla wielu czasem trudnym albowiem towarzyszy jej ból oraz trudne uczucie dyskomfortu.

34: Co znaczy płacz dziecka?
Z pewnością każda młoda mama, jak i doświadczona mama wiedzą bardzo dobrze o tym, że nie ma to, jak dobrze znać swoje własne dziecko, nie ma to, jak po prostu wiedzieć, co oznacza po kolei każdy płacz dziecka.

35: W ciąży trzeba dbać o siebie
Każda kobieta, która jest w ciąży, albo takie, które już planują w ogóle to, żeby być w ciąży jednak wiedzą bardzo dobrze o takim fakcie, że okres ciąży jest bardzo ważny.

36: Kiedy brzuch dokucza?
Każdy chyba przeżył takie chwile, kiedy siedzi sobie spokojnie pośród przyjaciół lub też rodziny i nagle coś niedobrego dzieje się z jego organizmem.

37: Ból każdego może dopaść
Ból jest związany z życiem każdego człowieka. Nie ma nikogo, kogo nic by nie bolało. Jest to sygnał naszego ciała, że coś jest nie tak, a więc wyeliminowanie całego bólu nie jest dobre dla nas samych. Jednak nie każdy chce się godzić na to, żeby coś nas bolało.

38: Sposoby radzenia sobie z bólem brzucha
Nie ma na świecie osoby, której by, chociaż raz w życiu nie bolał brzuch. Kobiety ze względu na swoją biologiczną budowę, są częstszymi osobami, które spotyka ten problem.

39: Nie męcz się z chorobą lokomocyjną
Osoby dorosłe często zmagają się ze skutkami choroby lokomocyjnej. Ta choroba przeszkadza na przykład w prowadzeniu samochodu lub też w delektowaniu się wycieczkami drogą wodną czy też powietrzną.

40: Stop chorobie lokomocyjnej
Choroba lokomocyjna znana jest na całym świecie. Jest to choroba popularna i wiele osób zapada na nią. Choroba lokomocyjna dotyka wiele osób w różnym wieku.


Strona 4 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.