Medycyna


41: Bóle głowy mają różne umiejscowienie
Jeżeli chcemy zdefiniować czym są bóle głowy, to z pewnością powinniśmy wiedzieć, że nie ma na nie jednej definicji. Różnią się one nie tylko swoją siłą i sposobem pojawiania się, ale również i umiejscowieniem. I tak może się okazać, że są bóle, które pojawiają się gwałtownie, znienacka.

42: Bóle głowy mogą zwiastować migrenę
Czasami jest tak, że bóle głowy pojawiają się systematycznie i jednocześnie są one niesamowicie silne. Dlatego właśnie może się okazać, że one nie są u nas powodowane przez zmęczenie, niewyspanie, czy przepracowanie, tylko właśnie przez jakieś głębsze problemy.

43: Bóle mięśni mogą złapać niespodziewanie
Jeżeli ciągle zastanawiamy się, w jakich momentach mogą się pojawić bóle mięśni, to z pewnością powinniśmy wiedzieć, że mogą to być różne momenty. Może się okazać, że są one objawem, jednym z pierwszych, które pojawiają się podczas grypy.

44: Wiedz, jak się zabezpieczyć
Ważne jest, aby być świadomym wszystkich konsekwencji stosunku płciowego. Powinniśmy wiedzieć o chorobach przenoszonych drogą płciową i również powinniśmy w pełni zdawać sobie sprawę z ryzyka zajścia w ciążę.

45: Skuteczność antykoncepcji
Planowanie rodziny powinno być realizowane w sposób przemyślany i dostosowany do możliwości ekonomicznych danej jednostki. W dobie dobrze rozwiniętej cywilizacji, antykoncepcja nie stanowi żadnego tabu, co w praktyce oznacza, że każda osoba bez problemu może znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie.

46: Cena naszego zdrowia
Jeżeli szukamy leku, który w prosty sposób pomoże nam się pozbyć bólu wątroby i jednocześnie będzie wspomagał jej regenerację i odbudowywał strukturę.

47: Ginekolog prywatnie cieszy się powodzeniem
Jeżeli zastanawiamy się dlaczego ginekolog prywatnie cieszy się aż tak wielkim powodzeniem, to powinniśmy zdać sobie sprawę z kilku najważniejszych rzeczy.

48: Gabinet ginekologiczne jest potrzebny
Są lekarze bez których nie wyobrażamy sobie życia, a co się z tym wiąże często ratują nam oni życie, szybko reagują gdy jest nam potrzebna pomoc medyczna.

49: Endometrioza nie śpi
Kobiece dolegliwości mają wiele przyczyn i wiele różnego rodzaju objawów kobietom towarzyszy. Dobrze rozpozna symptomy danej choroby lekarz ginekolog a kobieta może jedynie zwrócić uwagę na nieprawidłowości i zaalarmowana, czym prędzej właśnie udać się do lekarza ginekologa.

50: Leczenie endometriozy nie boli – pomóż sobie zajść w ciążę
Kobiety często chcą zajść w ciążę bez skutku. Niestety są choroby, które udaremniają próby zajścia w ciążę a kiedy już ewentualnie kobiecie w ciążę zajść się mimo choroby udaje, to ciąża ta jest zagrożeniem dla kobiety i często nie udaje się jej utrzymać.


Strona 5 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.