Medycyna


51: Świadomość endometriozy
Wiele rożnych chorób spotkać może ciało kobiety. Kobieta narażona jest na schorzenia oczywiście takie jak i mężczyźni a do tego dolegać mogą jej choroby układu rozrodczego.

52: Każdemu może przytrafić się migrena
Częste bóle głowy są bardzo męczące. Dotykają one wielu osób i często osoby z powtarzającymi się bólami głowy udają się do lekarza. Warto jest udać się do lekarza ponieważ lekarz pomorze nam odkryć przyczynę naszego bólu głowy i ustali, co czynić z owym bólem.

53: Ratuj się przed bólem głowy
Kiedy nęka nas ból głowy, to oczywiście warto jest mu zaradzić. Nie ma sensu zmagać się z bólem, jeśli wystarczy środek przeciwbólowy, aby go zahamować i zlikwidować.

54: Endometrioza może spotkać każdą kobietę
Zazwyczaj jest tak, że dopóki nie chorujemy to wydaje nam się, że jesteśmy odporne na wszystkie choroby, a więc nawet nie widzimy potrzeby, aby iść do lekarza i przeprowadzać profilaktyczne badania.

55: Pocenie się ciała
Organizm ludzki pozbywa się nadmiaru ciepła przez skórę. W procesie pozbywania się nadmiaru ciepła następuje pocenie się. Pot jest mieszanką wody i soli oraz toksyn. Są obszary ludzkiego ciała, które bardziej się pocą od innych.

56: Leczenie wątroby
Przestrzeń Internetu umożliwia wypowiadanie się na różne tematy. Bardzo dużą popularnością cieszą się na przykład strony internetowe oraz fora, które dotyczą zdrowego trybu życia oraz leków.

57: Naturalne działanie wątroby
Współczesne społeczeństwo posiada tendencję do przejadania się. Oczywiście, jest to bardzo niezdrowe, zwłaszcza, gdy przejadamy się rzeczami niezdrowymi i ciężkostrawnymi oraz gdy mamy mało ruchu, a to niestety zdarza się dosyć często.

58: Wątroba na starość
Z wiekiem nasze ciało staje się coraz słabsze i bardziej wyniszczone. Nawet, gdy przez całe życie staraliśmy się zdrowo prowadzić, odżywiać jak najmniej przetworzoną żywnością.

59: Pomocne w trawieniu fosfolipidy
\Nasz układ pokarmowy ma przed sobą niezwykle trudne zadanie. Musi uporać się z całym jedzeniem, jakie do niego wprowadzamy, skutecznie je strawić, dostarczyć powstałą w ten sposób energię do poszczególnych narządów, zaś niepotrzebne resztki wydalić, zamiast odkładać w postaci wałeczków tłuszczu.

60: Kłopotliwa alergia u dzieci
Alergia to zawsze jest spory problem, który przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Gdy jednak dotyka ona dzieci, okazuje się wyjątkowo uciążliwa, zwłaszcza, że dzieci znoszą różne choroby i dolegliwości gorzej od dorosłych.


Strona 6 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama




Najaktywniejsi autorzy



Zakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie






© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.