Medycyna


61: W walce z przeziębieniem
Różnego rodzaju specyfiki sprawić mają, abyśmy się lepiej poczuli. Nie wszystkie medykamenty jednak działają tak, jak producent obiecuje i nasz kaszel i katar uparcie nas nie opuszcza.

62: Czym jest zgaga
Często jest zadawanie pytanie, czym jest zgaga i jak ją można leczyć. W sumie to nikogo nie dziwi, ponieważ zgaga występuje praktycznie u połowy populacji, a wszystko dlatego, że żołądek ma zbyt dużo kwasu, który przechodzi co przełyku.

63: Jak przygotować się do badań gastrologicznych?
Przystąpienie do jakiegokolwiek rodzaju badań diagnostycznych wymaga odpowiedniego przygotowania się od pacjenta, ponieważ wpływa na ich jakość oraz obraz uzyskanego wyniku. Niewłaściwe przygotowanie może nie tylko zamazać autentyczny rezultat, ale również stanie się przeszkodą w przeprowadzeniu diagnostyki.

64: Pomoc poradni hepatologicznej oraz chorób zakaźnych
Pomimo że mamy okazję żyć w czasach, w jakich medycyna jest na dość wysokim poziomie, to mimo wszystko nadal jest ona bezbronna względem pewnych chorób.

65: Chirurgia plastyczna – dziedzina medycyny z potencjałem
Chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny, która cały czas zyskuje na znaczeniu. Powstają kolejne prywatne kliniki specjalizujące się w medycynie estetycznej i rekonstrukcyjnej.

66: Zasady doboru oprawek
Wybór odpowiednich oprawek okularowych może przysporzyć nie lada trudności. Należy wziąć pod uwagę wiele aspektów, jeśli chce się w nich naprawdę dobrze wyglądać. Przeczytaj, na co należy zwrócić uwagę, dobierając oprawki.

67: Wybór leków z apteki
Im większą wiedzę mamy na temat jakichś leków, tym z pewnością znacznie szybciej po nie sięgamy, a co się z tym wiąże o wiele chętniej decydujemy się, na to, aby przynieść sobie ulgę.

68: Leczenie dolegliwości chorobowych
Jeżeli chcemy się dowiedzieć, który lek jest polecany na przeziębienia dla małych dzieci, to z pewnością najlepiej zrobimy jeżeli zajrzymy do Internetu i odwiedzimy strony internetowe, które poświęcone są dzieciom i fora, na których mogą się wypowiadać ich rodzice.

69: Rozwój ciąży tydzień po tygodniu
Pamiętajmy, że ciąża jest bardzo specyficznym okresem i dla dziecka i dla kobiety, która ma zostać matką i w taki sposób zdecydowanie trzeba do tego okresu podchodzić.

70: Leki na różne dolegliwości
Jest bardzo duża grupa ludzi, która skarży się na dolegliwości żołądkowe i wątrobowe, a co się z tym wiąże nie zawsze mamy możliwość zjedzenia wszystkich potraw na jakiejś uroczystości, tak jak nie zawsze możemy sobie pozwolić na to, aby zjeść trochę bardziej tłusto niż zwykle.


Strona 7 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.